Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Przemysław Powalacz od 2 listopada 2006 jest dyrektorem sprzedaży i marketingu w firmie Sanitec Koło. W firmie pracuje od 2004 roku, początkowo jako dyrektor ds. marki i rozwoju rynku, a od 1 lipca 2005 r. jako dyrektor marketingu. Obecnie przejął odpowiedzialność za funkcjonowanie struktur handlowych Sanitec Koło, która do chwili obecnej spoczywała w rękach Władysława Piotrowskiego, dyrektora handlowego. Władysław Piotrowski pozostaje w strukturze Sanitec Co. i będzie odpowiedzialny za prowadzenie inwestycji na Ukrainie.
– Zintegrowanie dwóch kluczowych sfer działania firmy – sprzedaż i marketing – stwarza nowe, jeszcze większe możliwości ich współdziałania oraz sprostania aktualnym wyzwaniom rynku – mówi Przemysław Powalacz. – Dotyczy to zarówno rynku krajowego, jak i rynków Europy Środkowo-Wschodniej, za których obsługę w ww obszarach będę odpowiadał.
Inwestycje w Kole (otwarcie nowej fabryki ceramiki planowane w połowie 2007 r.) oraz na Ukrainie (utworzenie w październiku 2006 r. spółki – Sanitec Co. i Budfarfor) oznaczają niemal podwojenie mocy produkcyjnych Sanitecu w tym regionie Europy i tym samym konieczność nowatorskiego podejścia zarówno do zagadnień marketingowych, jak i sprzedażowych.

Przemysław Powalacz
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim & University of Illinois. W Sanitec Koło pracuje od 2004 r. Ma 31 lat, jest żonaty i ma dwie córki.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA