Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
2 lipca 2009 roku nastąpiły zmiany organizacyjne w strukturze Spółek Grupy Paradyż.
Na prezesa zarządu Spółek Grupy Paradyż powołany został Pan Piotr Tokarski (na zdjęciu) – dotychczas pełniący funkcję dyrektora generalnego ds. handlu.
Piotr Tokarski rozpoczął pracę w Grupie Paradyż w 1998 roku. Od 4 lat pełnił funkcję dyrektora
generalnego ds. handlu. Był odpowiedzialny za opracowanie strategii rozwoju i struktury sprzedaży krajowej i eksportowej, kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa na rynku oraz utrzymywanie dobrej marki produktów Grupy Paradyż. Jest laureatem wielu nagród m.in. tytułu „Profesjonalny Menadżer Województwa Łódzkiego”przyznanego w 2009 roku.
Wraz z wprowadzeniem nowej struktury organizacyjnej ustanowiono również trzech nowych wiceprezesów. Stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansów objęła Wioleta Bojdo, wiceprezesa zarządu ds. produkcji Paweł Łuczka oraz wiceprezesa zarządu ds. handlu – Mariusz Stępień. Jednocześnie dotychczasowi prezesi - Leszek Wysocki i Stanisław Tępiński pozostają w zarządzie Spółek.
Nowa struktura zarządu Spółek Grupy Paradyż to konsekwencja realizowanej długofalowej strategii rozwoju Grupy Paradyż, która w czasach ogólnoświatowego kryzysu może pochwalić się dobrymi wynikami handlowymi uzyskanymi zarówno w 2008 r., jak i w I półroczu 2009 r. Jest to również gwarancja dalszego sprawnego kierowania przedsiębiorstwem, jego rozwoju i stałego zwiększania udziału w międzynarodowym rynku płytek ceramicznych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA