Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W firmach koncernu Roca w Polsce zaszły znaczące zmiany kadry zarządzającej. Są one wynikiem rozwoju koncernu, a dokładnie rozpoczęcia budowy fabryki ceramiki sanitarnej w Rosji.

W związku z tą inwestycją zarząd koncernu powołał na stanowisko dyrektora generalnego Roca w Rosji Jordiego Batlló, dotychczasowego dyrektora generalnego firm Roca Polska Sp. z o.o. i Z.W.S. Silesia Sp. z o.o. Dyrektorem generalnym Roca Polska został Jacek Różycki, pełniący dotychczas obowiązki dyrektora generalnego spółki Pool-Spa. Z kolei na stanowisko dyrektora generalnego Pool-Spa zarząd koncernu postanowił powołać Alberta Quintana, który przez ostatnie 14 lat pracował w koncernie w Barcelonie.

Wszyscy dyrektorzy rozpoczną pracę na nowych stanowiskach już w październiku. Jak zapewnia Jacek Różycki, pomimo zmian personalnych, zachowana zostanie dotychczasowa polityka koncernu w Polsce.

- Nadal będziemy zmierzać do ciągłego doskonalenia produktów, usług i współpracy z klientami. Sukcesy, które są naszym udziałem nie byłyby możliwe bez zaufania, jakim obdarzyli nas nasi dystrybutorzy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA