Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Warszawska firma Stepim, dystrybutorproduktów francuskiej marki Les Jolies Ceramiques i przedstawiciel producenta w Polsce, dysponuje już własnym  magazynem. Inicjatywa ta, zrealizowana przy współudziale producenta, jest kolejnym krokiem w umacnianiu pozycji firmy na rynku i dostępności produktu dla klienta.
Podstawową kolekcję marki Emaux de Briare, czyli serię „Harmonies” mamy na stałe w magazynie w Warszawie. Dostępność mozaiki i przystępne ceny pozwalają na natychmiastowe realizowanie zamówień i czynią naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną – mówi Izabela Stepaniak, właścicielka firmy Stepim.
Ofertę Stepim z pewnością uatrakcyjni także nowa marka, która niedawno została wprowadzona do oferty. Mowa tu o Carre – wysokiej klasy płytkach ściennych i podłogowych oraz ręcznie malowanych dekoracjach. Carre to kolejna marka z porfela francuskiego producenta płytek – firmy Les Jolies Ceramiques – sprzedawana przez firmę Stepim. Pierwszą – Emaux de Briare – Stepim wprowadził do oferty blisko 2 lata temu.
Znakomita większość oferty marki Carre to kolekcje kuchenne i łazienkowe. Charakterystyczną cechą płytek kuchennych jest styl prowansalski, na płytkach pojawiają się także oryginalne dekoracje takie jak przepisy kuchenne, wzory typu patchwork czy imitujące koronkę. Kolekcje łazienkowe w większości nawiązują do stylu z XIX wieku – są to płytki oktagonalne, z dekoracjami reliefowymi. W ofercie Carre znajdują się także płytki o nowoczesnym wzornictwie, sygnowane przez znanych artystów plastyków oraz ręcznie malowane freski ceramiczne do salonów kąpielowych, łaźni, restauracji, itp. W ciągu najbliższych dwóch tygodni płytki Carre będą przedstawione na stronie internetowej firmy Stepim w ikonie „Płytki – kolekcje artystyczne”.
Oferta Stepim powiększyła się także o zlewozmywaki gresowe z serii „Vigneron” oraz o nowe produkty marki Herbeau, m.in. kolekcję łazienkową w stylu Art Deco  z niezwykłą konsolą podtrzymującą umywalkę przedstawiającą sylwetkę półnagiej kobiety. Jest to seria limitowana, sygnowana przez autora – Anę Abel.
Oferta Carre i Herbeau znakomicie się dopełnia. Łączy je podobny styl i klimat. Uważam to za duży atut – mówi Izabela Stepaniak.    

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA