Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W tym roku zmiany ofertowe oraz wprowadzenie nowego cennika (od 2 stycznia 2013 r. ) w głównej mierze podyktowane były potrzebami rynku. Jednakże w kwestii asortymentu ważną rolę odegrały również indywidualne opinie klientów, którzy od lat sympatyzują z produktami Sanplast SA. To właśnie ich sugestie stanowią inspirację dla projektantów tej firmy do ciągłego doskonalenia jej wyrobów.
Szczególnym zainteresowaniem użytkowników cieszą się produkty serii TX i to właśnie tej serii poświęcono najwięcej uwagi. Rozszerzono wachlarz kabin wprowadzając nowe wymiary wśród półokrągłych i kwadratowych konstrukcji oraz zaprezentowano nowe kabiny prostokątne oraz pierwszą w tym segmencie, kabinę asymetryczną. Dotychczas oferowane kabiny o wysokości 185 cm zyskały dodatkowe 5 cm, stając się jeszcze bardziej funkcjonalne. Produkty w starych wymiarach dostępne będą jednak nadal do wyczerpania zapasów. Całość zmian uzupełniają  kabiny nawannowe z możliwością stworzenia zabudowy wanny.
Aby wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom wprowadzono również spore zmiany w zakresie brodzików. Sympatyków wspomnianej już serii kabin TX ucieszy z pewnością możliwość skompletowania ich z nowymi brodzikami Classic II o głębokości 5 cm w komplecie z syfonem. Wśród brodzików nowej serii znajdziemy modele kwadratowe i półokrągłe w wersji zabudowanej oraz półokrągłe asymetryczne do skompletowania z obudową aluminiową. Ich głębokość została zoptymalizowana tak, by stanowiła funkcjonalne połączenie z kabinami serii TX.
W nowej ofercie znajdziemy też nowe wymiary prostokątnych brodzików Space Line o szerokości 80 cm, a także nowe modele wykonane z odlewu mineralnego o 8 cm głębokości. Nowości objęły również obudowy aluminiowe i stelaże przestrzenne przeznaczone do kompletacji z brodzikami Space Line i Space Mineral.
Analiza rynku wanien zaowocowała rozszerzeniem oferty o modele asymetrycznych wanien serii As, a także wprowadzeniem nowej, atrakcyjnej wzorniczo serii Prestige, obejmującej wanny w wersjach prostokątnych, symetrycznych oraz owalną.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA