Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Pool-Spa

REKLAMA

Rynek urządzeń kąpielowych z hydromasażem rozwija się coraz bardziej dynamicznie. Rosną potrzeby klientów, przyzwyczajonych do ciągłych ulepszeń. To nie przypadek, że na tak wymagającym rynku od lat niekwestionowanym liderem pozostaje firma Pool-Spa. Znana z wysokiej jakości produktów, nowoczesnej technologii i śmiałych rozwiązań, wyróżnia się na tle pozostałych producentów.

Jako prekursor idei hydromasażu w Polsce Pool-Spa jest ekspertem w tej dziedzinie. Od lat firma znana jest z wyjątkowo bogatej oferty, w której skład wchodzą: wanny, kabiny prysznicowe, panele, brodziki oraz wieloosobowe wanny SPA. Różnorodność modeli i ozdobnych akcesoriów oraz bogata kolorystyka umożliwiają zaspokojenie wszelkich potrzeb konsumentów. Dzięki doświadczeniu i współpracy z najlepszymi designerami i specjalistami, Pool-Spa wciąż dostosowuje ofertę do wzrastających wymagań klientów.
Wyrazem dążenia do ciągłego rozwoju jest modyfikacja logo, wprowadzona w celu pełniejszego odwzorowania tożsamości marki. Zmiana bazuje na dotychczasowych elementach, które poddano restylizacji. Jak mówi Kamil Sadowski, szef marketingu Pool-Spa:
– Zmiany dotyczą logotypu, gdzie dominuje kolor niebieski, wyrażający kluczowe wartości marki: wiedzę, harmonię, czułość, trwałość, szlachetność. Jest on również symbolem 2 żywiołów – wody i powietrza, z których hydromasaż
Pool-Spa czerpie swe właściwości. Sygnetem marki są 3 fale odwzorowujące płynącą wodę, w większości kultur przypisuje się im właściwości uzdrawiające i odmładzające.
Zmiana logotypu to pierwszy etap wdrażania opracowanej przez Pool-Spa strategii repozycjonowania marki. Nowa identyfikacja wizualna zostanie wdrożona wraz z początkiem przyszłego roku.
Nowoczesne logo odzwierciedlać ma także rozszerzenie oferty produktowej o elementy o bardzo wysokim zaawansowaniu technologicznym. Specjaliści firmy Pool-Spa opracowali nowy, rewolucyjny system hydromasażu „Expert” – najbardziej zaawansowany system tego typu na świecie. Unikalny panel dotykowy (touch panel) znacznie ułatwia wybór funkcji i opcji. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi płyt CD można w pełni korzystać z zalet muzykoterapii odtwarzając fabrycznie dodaną płytę lub swoją ulubioną muzykę. W przyszłości planowana jest rozbudowa systemu o odtwarzacz DVD oraz połączenia internetowe i satelitarne. Funkcja indywidualnego doboru programów użytkownika pozwala szybko i łatwo wybrać optymalny rodzaj hydromasażu. Masaż wodny, powietrzny, ozonowy masaż perełkowy, chromoterapia – wszystko to dostępne jest teraz w jednym urządzeniu. Użytkownik może również wybrać jeden z dziesięciu języków, w którym podawane będą komunikaty dotyczące działania systemu.
Uroczysty pokaz systemu „Expert” dla dziennikarzy odbędzie się w Warszawie, w styczniu 2006 r. System zostanie zaprezentowany w nowej, specjalnie do tego przystosowanej wannie „Balance”.
Kolejną nowością dla klientów firmy Pool-Spa jest nowy katalog produktów, który pojawi się już w grudniu. Utrzymany w szlachetnym, minimalistycznym stylu prezentuje nową ofertę firmy w sposób jasny, przejrzysty, ze sporą dozą artyzmu. Dzięki temu zapoznanie się ze wszystkimi modelami wanien Pool-Spa będzie również przeżyciem estetycznym.<

Pool-Spa Sp. z o.o. < ul. Dąbskiego 35 < 72-300 Gryfice < tel. (091) 387 77 00 < fax (091) 387 77 01 < www.poolspa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA