Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Właściciel firmy Technic Industry w ramach poprawy organizacji, wydajności i działalności firmy powołał na stanowisko dyrektora zarządzającego Piotra Starzyka, od kilku lat związanego z branżą sanitarną i wyposażenia łazienek.

Do zadań dyrektora zarządzającego będzie należało usprawnienie organizacji firmy, zwiększenie jej efektywności, usprawnienie procedur wewnętrznych, wprowadzenie skutecznych procedur jakościowych, poprawa wizerunku firmy na zewnątrz oraz nadzór nad rynkiem zagranicznym i polskim.

- Jesteśmy firmą, prowadzącą działania handlowe na wielu rynkach zagranicznych, które stają się coraz bardziej konkurencyjne i wymagające. Dlatego też chcemy rozszerzyć i poprawić nasze struktury działania w tym zakresie. Musimy szybko i sprawnie odpowiadać na zapotrzebowania zagranicznych kontrahentów - mówi Ewa Szymczak, dyrektor ds. marketingu i eksportu.

 

Piotr Starzyk (36 lat)

dyrektor zarządzający Technic Industry

 

Kilka lat spędził zagranicą, z tego dwa w Grecji, 7 we Włoszech i w Szwajcarii. Najbardziej związał się z Włochami, opanowując również język włoski. Zawodowo związany był z włoskimi i hiszpańskimi producentami z branży sanitarnej, meblowej oraz płytek ceramicznych. Przez ostatnich kilka lat pracował na stanowiskach managerskich w warszawskich firmach zajmujących się sprzedażą i dystrybucją produktów sanitarnych i wyposażenia łazienek.

- Jestem w firmie Technic Industry dopiero od początku stycznia br., cały czas więc zapoznaję się z firmą od wewnątrz. Mimo tak krótkiej obecności w firmie miałem również okazję poznać wielu jej klientów, szczególnie zagranicznych. Tak się bowiem złożyło, że wielu z partnerów zagranicznych firmy odwiedziło nas na początku lutego. Miałem wiec okazję posłuchać, z jakimi problemami się spotykają, co ich zdaniem należałoby usprawnić, co poprawić. To, aby firma Technic Industry stała się nowoczesną organizacją, elastycznie i szybko reagującą na potrzeby klientów stawiam sobie jako jedno z podstawowych zadań.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA