Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Łazienka odgrywa w codziennym życiu coraz większą rolę nie tylko jako pomieszczenie, w którym dba się o higienę ciała, ale przede wszystkim jako przestrzeń odpoczynku i relaksu.

Często bywa to jedyne miejsce w domu, w którym człowiek może być ze sobą \"sam na sam\" - ma czas na chwilę refleksji, zapomnienia, wyciszenia po dniu pełnym stresu bądź też na kontynuację mile spędzonych wcześniej chwil. Właśnie łazienka jest oazą dla zmęczonych, źródłem nowej energii i sił witalnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Kaldewei stworzyła produkt idealnie dopasowany do codziennej higieny i relaksu: wanny i brodziki ze stali emaliowanej.

Produkt z jednej strony znany, z drugiej zaś odkrywczo nowy - znany z trwałości i zaskakujący nowoczesną linią, odporny na zarysowania i zmatowienia powierzchni, a jednocześnie wyjątkowo łatwy do utrzymania w czystości bez konieczności stosowania uciążliwych zabiegów pielęgnacyjnych. Cieszący duszę i ciało - wyjątkowe wzornictwo fantastycznie współgra z wygodą kąpieli lub prysznica.

Firma Kaldewei gwarantuje, że jej wyroby zachowają swój połysk, kolor i kształt przez długie lata, a dzięki uszlachetnionej powierzchni z efektem samoczyszczącym, ich pielęgnacja stanie się wyjątkowo łatwa. Perlisty efekt samoczyszczący polega na zmniejszeniu napięcia powierzchniowego stali emaliowanej - w praktyce oznacza to, że krople wody nie spływają po ściankach wanny tworząc cienkie strużki, lecz toczą się po nich, zbierając ze sobą cząsteczki osadów i pozostawiając za sobą czystą i suchą powierzchnię emaliowaną. Odporność powierzchni na wszystkie środki chemiczne stosowane w domach (tj. na wszelkiego rodzaju środki czystości, olejki i płyny do kąpieli, ale także na zmywacz lub lakier do paznokci) gwarantuje pełną satysfakcję podczas całego okresu użytkowania.

Dzięki temu, że emalia pokrywająca stal wytwarzana jest wyłącznie z naturalnych składników, nie powoduje ona żadnych reakcji alergicznych i jest przyjazna dla skóry.

Różnorodność wzorów, rozmiarów, wariantów, a także możliwości zabudowy wyrobów firmy Kaldewei otwiera przed nami nieograniczone możliwości idealnego wkomponowania wanny lub brodzika do każdego wnętrza. Pozwala nie tylko na wypełnienie przestrzeni w łazience, ale też zbliża nas do ideału przytulnego i zacisznego miejsca wypoczynku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA