Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Zucchetti Rubinetteria S.p.a. podjęła decyzję o silniejszym zaangażowaniu się w polski rynek. Jej efektem jest powstanie filii firmy w Polsce.

Zadaniem firmy - która rozpoczyna działalność już w maju br. - ma być dystrybucja produktów Zucchettiego i koordynacja ich sprzedaży na polskim rynku. Inicjatorem powstania firmy Zucchetti Polska i jej dyrektorem jest Paweł Talarczyk.

W związku z tym wydarzeniem, w dniach 20-23 maja br. w siedzibie firmy Zucchetti w Gozzano odbędzie się spotkanie potencjalnych partnerów handlowych firmy.

- Do udziału w tym spotkaniu zaprosiliśmy 25 osób, przedstawicieli prasy, firm handlowych oraz architektów z terenu całej Polski - mówi Paweł Talarczyk, dyrektor nowej filii firmy Zucchetti w Polsce. - Celem spotkania będzie zapoznanie polskich odbiorców z ofertą oraz technikami produkcji w fabryce Zucchetti w Gozzano, a także prezentacja nowej strategii firmy w naszym kraju.

Wyłączną dystrybucją produktów Zucchetti w Polsce (baterii i akcesoriów łazienkowych) zajmowała się od 1992 roku firma Lorans Polska z Poznania. Pomimo otwarcia oddziału Zucchetti, Lorans Polska pozostanie importerem i dystrybutorem produktów włoskiej firmy.

Więcej o spotkaniu w firmie Zucchetti w Gozzano i strategii działania firmy Zucchetti Polska napiszemy w lipcowym wydaniu miesięcznika \"Łazienka\".

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA