Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Zakończył się konkurs „Wyjedź na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej RPA 2010” organizowany przez firmy Grudnik i Wavin. 15 czerwca 16 osób  – głównie przedstawicieli i klientów Grudnika oraz przedstawicieli  firmy i firmy Wavin – rozpoczęło swoją przygodę z Republiką Południowej Afryki.
Przez pięć dni uczestnicy ekspedycji odkrywali różne oblicza Czarnego Lądu. Odwiedzali wioski, parki narodowe, sawannę i wiele innych wspaniałych miejsc. W wiosce kulturowej Lesedi mogli podpatrywać codzienne życie plemion Zulusów, Soto, Xhosa i Ndebele. Po śpiewach, pokazach folklorystycznych oraz wspólnych tańcach przy ognisku goście zakosztowali tradycyjnej kuchni. Natomiast wyprawa do Sun City dostarczyła niezapomnianych przeżyć. „Afrykańskie Las Vegas” zachwycało oryginalną architekturą, bajecznymi ogrodami z tropikalną roślinnością, romantycznymi wodospadami oraz parkiem rozrywki „Dolina Fal”. W Las Vegas nie mogło zabraknąć kasyna, gdzie podróżnicy spróbowali swojego szczęścia.
W Parku Narodowym Pilanesberg można było zobaczyć „prawdziwą Afrykę”: słonia, lwa, nosorożca, bawołu oraz lamparta i wiele innych gatunków. Odważni z grupy mieli okazję do bliskiego kontaktu z najpotężniejszym ze zwierząt, czyli lwem. W Johannesburgu grupa odwiedziła natomiast kopalnię złota oraz miała okazję podziwiać pokaz wytopu tego kruszcu.
Kulminacyjnym momentem wyprawy był mecz grupy C Mistrzostw Świata, Słowenia-USA. Zgromadzeni na Ellis Park Stadium widzowie mogli cieszyć się wspaniałym widowiskiem piłkarskim. Ostatni dzień w Afryce spędzili w Pretorii, delektując się architekturą tego miasta.
Konkurs „Wyjedź na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej RPA 2010” skierowany był do partnerów Grudnika, którzy w terminie 12-30 kwietnia 2010 r. dokonali zakupu towarów zaliczanych do promocji i uzyskali najwyższe obroty.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA