REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

10 najbardziej popularnych tekstów roku 2016

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 03 sty 2017 09:54
10 najbardziej popularnych tekstów roku 2016
fot. Tres

Podsumowujemy rok 2016 i prezentujemy 10 najpopularniejszych materiałów opublikowanych na naszym portalu w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Miejsca na podium zgarniają teksty prezentujące wyniki naszych konkursów i rankingu.

REKLAMA

1. Ranking Dobry Produkt 2015: najpopularniejsze baterie wannowe

W rankingu Dobry Produkt cyklicznie zwracamy się do respondentów z firm handlowych z całej Polski z prośbą o wytypowanie najlepiej sprzedających się modeli w danej grupie asortymentowej. Tym razem sprawdzaliśmy, które baterie wannowe cieszą się największą popularnością w salonach i hurtowniach. Dziesięć kolekcji, które otrzymały największą ilość głosów, prezentujemy w poniższym zestawieniu.

2. Najlepsi w Polsce - oto wyniki konkursu "Łazienka - Salon Roku 2016"

Szesnaście województw i siedemnaście wyróżnionych salonów. Podczas uroczystej Gali na III Forum Branży Łazienkowej wręczyliśmy nagrody laureatom konkursu "Łazienka - Salon Roku 2016".

3. "Łazienka - Wybór Roku 2016" - poznaliśmy 15 najlepszych produktów do łazienek

Poznaliśmy laureatów XV edycji konkursu "Łazienka - Wybór Roku". Wiemy już jakie produkty do łazienek, dostępne na polskim rynku, to te o najlepszym wzornictwie i funkcjonalnościach.

4. Trendy Cersaie 2015: Płytki imitujące drewno - 14 najciekawszych kolekcji

Rewolucję technologiczną, jaką w segmencie płytek ceramicznych wprowadził druk cyfrowy najlepiej chyba widać w przypadku płytek imitujących drewno. Naśladują je coraz doskonalej.

5. Najbardziej innowacyjne i najładniejsze produkty do łazienki. Znamy laureatów iF Design Award 2016

Tegoroczny konkurs iF Design Awards to prawie 5300 zgłoszeń pochodzących od ok. 2500 firm z 50 krajów. Prezentujemy tegorocznych laureatów w podkategorii Łazienka.

6. Deante na kolacji z Ewą Wachowicz

4 czerwca w hotelu andel’s w Łodzi odbyła się VIII Kolacja Charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciele Świata. Deante było jednym z patronów tego wydarzenia a autorką menu kolacji - Ewa Wachowicz.

7. Ranking Dobry Produkt 2016: Najpopularniejsze liniowe odpływy prysznicowe

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, które odpływy liniowe cieszą się największą popularnością w salonach i hurtowniach wyposażenia łazienek. Dziesięć odpływów liniowych, które otrzymały największą ilość głosów prezentujemy na naszych łamach.

8. 13 łazienkowych trendów według Natalii Nguyen

Na Forum Branży Łazienkowej Natalia Nguyen opowiadała o najbardziej aktualnych trendach w projektowaniu łazienek. Wyłoniła trzynaście jej zdaniem najważniejszych zjawisk, które decydują o tym jak urządzamy dziś łazienki.

9. Najciekawsze nowości do łazienek z targów iSaloni 2016

Na tegorocznych targach iSaloni w Mediolanie nie brakowało bardzo interesujących nowości do łazienek. Szczególnie ciekawe propozycje można było wypatrzeć w segmencie armatury, mebli łazienkowych i oczywiście grzejników.

10. Powstał całkiem nowy salon Elements w Rzeszowie

Rozwój sieci Elements w Polsce to nie tylko rebranding dotychczasowych punktów handlowych. Powstają też całkiem nowe salony zrealizowane wg tej koncepcji. Jeden z nich otwarto w Rzeszowie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA