REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

166 produktów walczy o tytuł Dobry Wzór 2015

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 08 lip 2015 15:17
166 produktów walczy o tytuł Dobry Wzór 2015

Po raz dwudziesty drugi Instytut Wzornictwa Przemysłowego ogłosił konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku Dobry Wzór 2015. Laureatów poznamy w październiku.

REKLAMA

Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

Konkurs Dobry Wzór jest organizowany jest od 1993 roku. Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Produkty i usługi biorące udział w konkursie, poddawane są dwuetapowej ocenie wzorniczej, w pierwszym etapie przez Komisję Ekspertów, która wyłoni finalistów konkursu oraz w drugim przez Jury konkursu, które wybierze laureatów.

W tym roku do konkursu zgłoszono 166 produktów i usług w siedmiu kategoriach: Dom (72), Praca (12), Sfera publiczna (24), Usługi (10), Nowe technologie (16), Grafika użytkowa i opakowania (20), Nowe materiały produkcyjne (12).

Nagrody główne Dobry Wzór 2015 przyznawane są w siedmiu kategoriach.

Finalistów konkursu poznamy w sierpniu. Gala wręczenia oraz wernisaż wystawy pokonkursowej Dobry Wzór 2015 odbędą się 22 października.

Wystawa pokonkursowa Dobry Wzór 2015 potrwa od 23 października do 29 listopada 2015r.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA