Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

W bieżącym roku minęła 25 rocznica wyborów parlamentarnych z 1989 r. W związku z tym zwracamy się do wszystkich przedstawicieli branży łazienkowej z prośbą o podsumowanie 25 lat wolnego rynku w Polsce.

REKLAMA

W związku z tegoroczną rocznicą pierwszych, częściowo wolny wyborów parlamentarnych w Polsce nasza Redakcja chciałaby poznać, i podzielić się z Czytelnikami, Państwa opiniami i wspomnieniami dotyczącymi rozwoju branży łazienkowej w tym czasie.

Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie Państwa zdaniem były najważniejsze zjawiska 25 lat, które w największym stopniu wpłynęły na obecny kształt rynku artykułów wyposażenia łazienek.

Może pamiętają Państwo szczególnie przełomowe momenty, które miały wpływ na rozwój branży łazienkowej? Zaobserwowali Państwo zmiany w zachowaniu polskich konsumentów?  Chętnie poznamy również opinie dotyczące tego, jak nasz rynek może zmieniać się w ciągu następnych 25 lat.

Czekamy na Państwa opinie, wspomnienia, refleksje i komentarze – te rynkowe i te bardziej osobiste. Najciekawsze z nich opublikujemy na naszym portalu (dlatego prosimy również o Państwa zdjęcie).

Prosimy przesyłać je na adres redakcja@lazienka.pl

Już wkrótce poznamy pierwszą opinię – Andrzeja Dobruta, Dyrektora Zarządzającego firmą Geberit w Polsce.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA