REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

354 prace zgłoszone do konkursu Zehnder. Jury wybrało najlepsze

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 14 kwi 2016 21:18
354 prace zgłoszone do konkursu Zehnder. Jury wybrało najlepsze

11 kwietnia na zaproszenie firmy Zehnder zebrała się kapituła konkursu "Projektujesz! Zyskujesz!", by dokonać wyboru najlepszych prac spośród zgłoszonych do konkursu. W tegorocznej edycji konkursu nadesłano 354 prace – w kategorii realizacje 55 prac oraz w kategorii wizualizacje 299 prac.

REKLAMA

- Uczestnicy konkursu włożyli ogrom pracy i zaangażowania w swoje zgłoszenia. Wszystkie prace konkursowe były oceniane anonimowo. Laureatów marka Zehnder zaprosiła na uroczystą Galę wręczenia nagród, która odbędzie się w Poznaniu 27 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Już podczas Gali laureaci dowiedzą się jakie nagrody lub wyróżnienia zdobyli - mówi Marta Ziobrowska, Project Manager Communication Services Zehnder Polska.

Laureatom konkursu nagrody wręczy Dyrektor Generalny Zehnder Polska Pan Jerzy Stosiek. Zaproszeni goście będą mogli spróbować specjałów nowoczesnej kuchni europejskiej oraz dobranych na tę okazję win z Francji, Argentyny oraz Kalifornii. Chwilą relaksu i dawką niezapomnianych emocji w najlepszym wydaniu będzie zaplanowany spektakularny pokaz Laser Man.

Klasyka na nowo odczytana

Podstawowym kryterium przyjętym przez Jury było innowacyjne zastosowanie klasycznego produktu firmy Zehnder – flagowego grzejnika Charleston. Istotną cechą prac miało być ukazanie możliwości kreowania przestrzeni w sposób oryginalny i spójny. Jury nagrodziło w szczególności te projekty, w których zadbano o najdrobniejsze detale zarówno pod względem kompozycji jak i funkcjonalności danego wnętrza oraz te, w których spełniono jeden z celów konkursu, jakim było wyznaczenie nowych standardów i trendów w projektowaniu.

Jury obradowało w następującym składzie:

- przewodnicząca: Patrycja Zaczyńska - uznana architekt o bogatym doświadczeniu (Nowy Jork, Londyn, Moskwa, Monte Carlo), założycielka międzynarodowej pracowni projektowo-wykonawczej ADP ARCH LTD

- wice przewodnicząca: Natalia Nguyen - architekt, projektantka wnętrz i biżuterii, szerszej publiczności znana jako współprowadząca program „Pan i Pani House” oraz „Bitwa o dom”, w którym to programie zasiadała w Jury przez 3 edycje

- członkowie Jury: Romuald Loegler, Edward Lach, Dariusz Gocławski, Andrzej Hubka, Eric Strauch. 

 

Ostateczne wyniki zostaną opublikowane na początku maja. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA