Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Do 31 stycznia 2015 można rejestrować się w kolejnej edycji Vasco Integracja. Regulamin konkursu uległ w tym roku lekkim zmianom.

REKLAMA

Rozpoczęła się kolejna odsłona konkursu VASCO Integracja. W tegorocznej edycji pojawia się kilka zmian o charakterze formalnym, ale formuła tematyczna jest nadal szeroko otwarta. W konkursie celowo nie ma ograniczenia tematyki, każdy rodzaj wnętrza zrealizowanego, w pełni wykończonego i wyposażonego może być zgłoszony do kategorii Realizacja. Podobnie nie ma żadnych ograniczeń tematycznych w kategorii Koncepcja. Jedynym bezwzględnym wymaganiem dla pomieszczeń zrealizowanych lub zrenderowanych, jest to, że muszą być to pomieszczenia ogrzewane – grzejnikami dekoracyjnymi Vasco.

Można zgłosić projekt dowolnego wnętrza w ramach jednej z dwu kategorii konkursowych:

Realizacja – gotowe, w pełni wykończone wnętrza, w których zastosowano minimum jeden grzejnik Vasco. Materiałem zgłoszeniowym w tej kategorii są fotografie.

Koncepcja – zaprojektowane i zrenderowane wnętrza. W kategorii koncepcyjnej zgłaszane są wizualizacje, dodatkowo wymagane jest przygotowanie jednej planszy (dostarczanej jako plik).

W 9. edycji wszystkie materiały konkursowe będą wysyłane przez Internet, w tym celu konieczna jest wcześniejsza rejestracja na tej stronie. Okno rejestracji będzie otwarte od 22.10.2014 do 31.01.2015 roku.

Nowością w 9. edycji są specjalne nagrody dla studentów wyższych uczelni biorących udział w kategorii koncepcyjnej. Podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się też głosowanie internetowe na fanpage VASCOart na portalu Facebook.

W skład Komisji konkursowej VASCO Integracja, wchodzą eksperci w zakresie projektowania z uczelni wyższych, architekci - laureaci kategorii REALIZACJA w dotychczasowych edycjach, a także przedstawiciele mediów patronujących konkursowi.

Na wszelkie pytanie odpowiedzi udzieli sekretarz konkursu: Waldemar Tomczuk 600 044 376; waldek.tomczuk@vasco.pl

Wydawnictwo Publikator oraz portal www.Dobrzemieszkaj.pl jest patronem konkursu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA