REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Adam Płotnicki z firmy Winkiel na Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 16 marz 2018 12:57
Adam Płotnicki z firmy Winkiel na Forum Branży Łazienkowej
Adam Płotnicki, Sales Manager Area Poland w firmie Winkiel, należącej do fińskiej Grupy Prevex

Adam Płotnicki, Sales Manager Area Poland w firmie Winkiel postara się odpowiedzieć na pytanie, czy rzeczywiście rynek wyposażenia łazienek ewoluuje w stronę dobrego wzornictwa.

REKLAMA

Manadżer sprzedaży i coacher z 23 letnim stażem zawodowym, pasjonat marketingu oraz trade marketingu. Prywatnie kompozytor i wokalista oraz szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w różnych branżach m.in. w firmie Unilever oraz Cersanit oraz działach marketingu, trade marketingu osiągając wymierne sukcesy.

Swoje umiejętności rozwijał pracując z markami Tippex, Abramczyk, Rama, Lipton, Opoczno, Cersanit oraz wielu innych. Był również odpowiedzialny za wprowadzenie i realizację innowacyjnego w branży łazienkowej projektu Shop in Shop w firmie Cersanit, której celem była komplementarna sprzedaż oraz edukacja konsumenta w zakresie wyboru wyposażenia do łazienki.

Ma na swoim koncie wiele wypracowanych i przeprowadzonych, efektywnych akcji konsumencko-klienckich. Obecnie jest odpowiedzialny za sprzedaż oraz trade marketing na rynku polskim w firmie Winkiel należącą do fińskiej Grupy Prevex, która produkuje asortyment wyposażenia łazienek i kuchni, których największą siłą są innowacyjne syfony.

Jest studentem drugiego roku Master of Business Administration Franklin University na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Adam Płotnicki będzie prelegentem i weźmie udział w dyskusji dotyczącej panelu "Design - rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa".

Chcesz dowiedzieć się dokładniej, co zaprezentuje Adam Płotnicki, Sales Manager Area Poland w firmie Winkiel na Forum Branży Łazienkowej?

>>>Zarejestruj się już dziś!<<<

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA