REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Adam Ptasiński, prezes zarządu Refleks i Salonów Łazienek BLU na Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 27 marz 2018 10:27
Adam Ptasiński, prezes zarządu Refleks i Salonów Łazienek BLU na Forum Branży Łazienkowej
Adam Ptasiński, prezes zarządu Refleks, sieci Salonów Łazienek BLU

Adam Ptasiński, prezes zarządu Refleks oraz sieci Salonów Łazienek BLU postara się odpowiedzieć jakie produkty łazienkowe są najbardziej pożądane i poszukiwanie przez polskich konsumentów. Wszystko to na V Forum Branży Łazienkowej.

REKLAMA

Adam Ptasiński, prezes zarządu Refleks, sieci Salonów Łazienek BLU; urodzony 6 kwietnia 1975 roku. Od 2000 roku pracuje w firmie Refleks, przechodząc po kolei stopnie kariery zawodowej od przedstawiciela handlowego, przez stanowiska kierownicze do dyrektora handlowego.

W grudniu 2005 roku obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu po przekształceniu Refleks w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zarządza i uczestniczy w dynamicznym rozwoju firmy, nadzoruje otwarcia pierwszych oddziałów firmy w Olsztynie i Lublinie, a od 2008 roku także rozwój Sieci Salonów Łazienek BLU, której Refleks jest właścicielem.

Wdraża nowoczesne rozwiązania i systemy sprzedażowe klasy ERP i zarządzania magazynem klasy WMS, a także wszelkie systemy wspomagające sprzedaż i logistykę. W grudniu 2015 roku przechodzi do spółki logistycznej Grupy Refleks – LogiQ, nadzorując i zarządzając jako Prezes Zarządu projektem uruchomienia nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koluszkach.

W styczniu 2017 roku powraca na stanowisko Prezesa Zarządu Refleks, łącząc organizacyjnie kanał sprzedaży i logistyki. Poza pracą: trenujący i startujący w zawodach kolarz amator i pasjonat kolarstwa. W 2015 roku wraz ze swoją drużyną BLU Cersanit Team Refleks zdobywa Puchar Polski w Maratonach MTB (XCM).

Adam Ptasiński, prezes zarządu Refleks, sieci Salonów Łazienkek BLU wygłosi branżową prelekcję "Klient. Jakie łazienki chcą mieć Polacy?" podczas panelu dyskusyjnego "Wyzwanie – dobra koniunktura. Przyszłość rozwoju branży łazienkowej".

>>>Zarejestruj się już dziś!<<<

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA