Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Dornbracht

W trakcie spotkanie z dziennikarzami Andreas Dornbracht opowiadał o innowacjach i kierunkach rozwoju nad jakimi pracuje firma.

REKLAMA

Pod koniec listopada 2013 Polskę odwiedził Andreas Dornbracht, Dyrektor Zarządzający firmy Dornbracht. Wizyta związana była z ogłoszeniem wyników Design Alive Awards 2013, którego firma jest mecenasem. Przyznała też nagrodę specjalną w kategorii „Animator”. Dyrektor spotkał się także ze studentami Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dla których wygłosił wykład otwarty pt. „Łazienka jako prywatne SPA”.

W trakcie spotkanie z dziennikarzami Andreas Dornbracht opowiadał o innowacjach i kierunkach rozwoju nad jakimi pracuje firma. Większa integracja z elementami elektronicznymi, inteligentnym domem, automatyzacja a zarazem wprowadzenie elementów terapii do armatury to główne idee jakie przyświecają aktualnym pracom badawczym firmy. W polityce promocji marki również bardzo istotne dla firmy są kooperacje przy dużych inwestycjach – w hotele, apartamenty, etc. Wizyta w Polsce była więc okazją do zwiedzenia dwóch dużych inwestycji, w których wykorzystano armaturę Dornbracht: apartamentowiec Cosmpolitan Twarda 2/4 (do urządzenia 252 apartamentów wybrano m.in. kolekcję IMO) oraz Złotą 44.

(ak)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA