REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Andrzej Wodzyński z Grupy Tubądzin z wyróżnieniem Osobowości Branży

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 25 sty 2018 09:50
Andrzej Wodzyński z Grupy Tubądzin z wyróżnieniem Osobowości Branży
Upór Andrzeja Wodzyńskiego i jego wiara w sukces doprowadziły do rozwoju przedsiębiorstwa, mimo że lata 80. nie były dobrym czasem dla prywatnych inicjatyw. Właściciel firmy jest wizjonerem, który stawia na ciągły rozwój. Fot. Tomek Pikuła

23 stycznia br. podczas Gali Builder Awards 2018, Andrzej Wodzyński, Właściciel Grupy Tubądzin odebrał nagrodę Osobowości Branży. Nagrodą wyróżniani są menadżerowie za skuteczne zarządzanie, determinację w osiąganiu celów i biznesową intuicję.

REKLAMA

Upór Andrzeja Wodzyńskiego i jego wiara w sukces doprowadziły do rozwoju przedsiębiorstwa, mimo że lata 80. nie były dobrym czasem dla prywatnych inicjatyw. Właściciel firmy jest wizjonerem, który stawia na ciągły rozwój.

Jako pierwszy w kraju w 2008 r. zaprosił do współpracy przy tworzeniu kolekcji płytek projektanta mody Macieja Zienia, a osiem lat później uruchomił najnowocześniejszą fabrykę gresów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Pozwoliła ona wynieść Ceramikę Tubądzin na zupełnie inny poziom, umożliwiając produkcję pierwszych polskich płyt wielkoformatowych czy największych polskich gresów barwionych w masie.

Andrzej Wodzyński jest znany z niestandardowego spojrzenia na tworzywo, jakim jest płytka, udowadniając, że najwyższej klasy design i właściwości użytkowe to wartości, które się uzupełniają.

Czytaj także: Marcin Dmowski nowym Commercial Director w Cersanit SA


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA