Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Andrzejki dla projektantów w salonie Galerie Venis

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 25 lis 2014 09:34
Andrzejki dla projektantów w salonie Galerie Venis
Galerie Venis - Salon Targowek. / fot. Galerie Venis

Hiszpański design, magia, wróżby i prezentacja światowych trendów wnętrzarskich czeka na pasjonatów designu, którzy 25 listopada odwiedzą salon w Parku Handlowym Targówek.

REKLAMA

Wieczór rozpocznie się o godzinie 18:00 w Galerie Venis. Tradycyjne andrzejkowe wróżby i zabawy, które odpowiedzą na nurtujące nas pytania zostaną połączone z dyskusją na temat światowego projektowania i najnowszych trendów wnętrzarskich. Punktem kulminacyjnym spotkania będzie wykład dr Krystyny Łuczak-Surówki, historyczki sztuki i designu, wykładowcy warszawskiej ASP, która prowadzi portal o polskim designie.

Salon Galerie Venis znajdujący się w Parku Handlowym Targówek oferuje kompleksowe usługi w zakresie aranżacji mieszkania. Od przygotowania projektu wnętrza, doboru i zakupu odpowiednich materiałów, poprzez kontakt z podwykonawcami i nadzór nad całą realizacją. Wieczór andrzejkowy będzie okazją, aby zapoznać się z najnowszą kolekcją salonu oraz ze współczesnym, hiszpańskim wzornictwem, które dominuje w salonie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez e-mail: olga@olgakk.pl lub telefonicznie: 882 444 811.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA