Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Aquaform, siedziba firmy. / fot. Aquaform

Obecnie pod marką Aquaform jest sprzedawanych ponad 600 pozycji katalogowych.

REKLAMA

Firma produkująca kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, wanny, brodziki i parawany nawannowe powstała w 1994 roku, jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar. W 2010 roku firmę przekształcono w spółkę akcyjną. 

- Dla całej Spółki minione 20 lat to czas wielu zmian i osiągnięć. Dziś wchodzimy na drogę wyznaczania kolejnych celów, uwzględniających dynamicznie zmieniające się otoczenie rynkowe. Z okazji 20-lecia działalności już wiosną wprowadzone zostaną nowe produkty. Swoje premiery będą miały serie kabin prysznicowych jak również katalog w nowej odsłonie. Planujemy spotkania okolicznościowe z naszymi klientami – zdradza w rozmowie z magazynem Łazienka, Angielo Limański, Prezes Zarządu Aquaform S.A.

I podsumowuje: W ciągu 20 lat swojej działalności firma Aquaform ewaluowała, zmieniła formę prawną, dostosowywała się do otoczenia, trendów i upodobań Klientów. W tym czasie rozwinęliśmy rynek sprzedaży w Polsce oraz rynki eksportowe, poszerzyliśmy ofertę produktów, która stanowi obecnie istotny udział na rynku wyposażenia łazienek.

(ak)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA