Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

AquaTherm po raz 16. już w maju

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 17 sty 2014 22:29
AquaTherm po raz 16. już w maju
Targi AquaTherm w Kijowie (2012 r.) / fot. materiały prasowe organizatora
AquaTherm po raz 16. już w maju
AquaTherm po raz 16. już w maju
AquaTherm po raz 16. już w maju

13 maja startują 16. Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych i Sanitarnych, Technologii Ochrony Środowiska, Basenów i Energii Odnawialnej AquaTherm.

REKLAMA

Targi Aqua-Therm Kyiv to największe i najbardziej znana impreza wystawowa skierowana do branży HVAC na Ukrainie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-16 maja w Międzynarodowym Centrum Wystawowym (International Exhibition Centre, IEC) w Kijowie.

W wydarzeniu co roku biorą udział setki osób i firm z rynku lokalnego i międzynarodowego. To okazja do pokazania i promowania swojego produktu wśród instalatorów, dystrybutorów, inżynierów, architektów, czy regionalnych sprzedawców lub klientów końcowych.

Poprzednia edycja w 2013 cieszyła się zainteresowaniem ponad 37.794 gości. Wtedy w targach uczestniczyło 636 firm z 28 krajów.

Zakres tematyczny targów AquaTherm Kyiv obejmuje m.in. armaturę i zawory, wodę oraz technologie odprowadzania i oczyszczania ścieków, technikę grzewczą, rury oraz rurociągi, materiały izolacyjne, pompy, urządzenia instalacyjne, systemy kontrolne i pomiarowe, energię odnawialną, klimatyzację, chłodnictwo i wentylacje.

Kontakt do organizatora w Polsce:  Joanna Zaniewicz, e-mail: zaniewicz@ite-poland.com, tel: 61 662 72 43, strona targów: http://www.aquatherm-expo.com/kyiv/home.aspx .

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA