REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Architekci - absolwenci Politechniki Lubelskiej zapraszają na wystawę prac dyplomowych

  • Autor: Ryneklazienek.pl, ARR
  • 22 gru 2015 08:32
Architekci - absolwenci Politechniki Lubelskiej zapraszają na wystawę prac dyplomowych
fot. mat. prasowe Koło

Od 9 grudnia 2015 r. do 15 marca 2016 r. Galeria Gala w Lublinie gości wystawę projektów dyplomowych obronionych w 2015 roku na kierunku Architektura Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej.

REKLAMA

Wystawa „start ARCHITEKCI 15”, na której zostaną zaprezentowane projekty dyplomowe obronione w 2015 roku na kierunku Architektura na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej, jest już siódmą edycją tego wydarzenia. Pierwsze dwie edycje miały miejsce w Warsztatach Kultury i były wydarzeniami wspierającymi kandydaturę Lublina do tytułu Europejska Stolica Kultury 2016. W tym roku po raz piąty wystawa „start ARCHITEKCI” gościć będzie w Galerii Gala.

- Prezentowane projekty podzielono na grupy tematyczne, które zostały sformułowane w sposób mający na celu zwrócenie uwagi odbiorców na idee i wartości, jakich dotyczą prezentowane projekty. Jednocześnie dobór projektów w określone kategorie ma na celu pokazanie wieloaspektowości poszczególnych zagadnień – komentują organizatorzy.

Podczas wystawy odbędą się obrady jury szóstej edycji konkursu organizowanego przez Oddział Lublin Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP na najlepszy projekt dyplomowy inżynierski o Nagrodę im. Tadeusza Witkowskiego. Jury wyłoni również kandydatów do ogólnopolskiego konkursu o Nagrodę im. Zbyszka Zawistowskiego – Dyplom Roku SARP. Ogłoszenie wyników obu kwalifikacji będzie jednym z wydarzeń towarzyszących wystawie.

Wystawa czynna będzie od 9 grudnia 2015 r. do 15 marca 2016 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, w soboty 10:00-17:00 i niedziele 10:00-15:00.

Ekspozycja powstała przy wsparciu również marki Koło

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA