Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Fot. Deante

Domowi majsterkowicze oraz fachowi wykonawcy mają szansę na wygranie produktów wyposażenia łazienek. Wystarczy do 8 kwietnia wziąć udział w konkursie Deante i firmy Atlas.

REKLAMA

Dwie łódzkie firmy, Atlas i Deante, zapraszają do udziału w konkursie łączącym wiedzę techniczną i zmysł estetyczny uczestników. Zadanie polega na doborze odpowiednich materiałów do wykończenia łazienek w trzech stylach. Nagrodami są produkty wyposażenia łazienek. Konkurs trwa do 8 kwietnia br.

Produkty z oferty obu firm dobierać trzeba do wszystkich trzech wzorów łazienek (styl nowoczesny, młodzieżowy i z kamiennym wykończeniem) zaprezentowanych w wydaniu 1/2014 magazynu „ATLAS fachowca” (dostępny w internecie). Uczestnicy konkursu muszą wskazać trzy produkty z oferty producenta chemii po jednym z kategorii klejów, hydroizolacji i fug, zgodnie z przedstawionymi wymogami, oraz trzy artykuły z oferty producenta wyposażenia łazienek z kategorii kabin prysznicowych, baterii łazienkowych i paneli natryskowych.

Producenci do udziału zachęcają fachowych wykonawców, którzy na co dzień zajmują się pracami wykończeniowymi, jak  ale majsterkowiczów i inwestorów indywidualnych.

Jury wyłoni 20 najciekawszych rozwiązań, a ich autorów nagrodzi produktami organizatorów. Dodatkową nagrodą dla wszystkich laureatów będzie zwiedzenie nowoczesnej fabryki zlewozmywaków granitowych Deante w Tomaszowie Mazowieckim, połączone ze szkoleniem technicznym.

Regulamin znajduje się na stronie www.atlasfachowca.pl/deante.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA