REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Atlas laureatem XI edycji Superbrands Polska

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 25 lis 2016 19:20
Atlas laureatem XI edycji Superbrands Polska

Firma Atlas znalazła się w gronie wyróżnionych prestiżowym certyfikatem Superbrands 2016/2017. Została także uhonorowana tytułem Created in Poland Superbrands 2016/2017.

REKLAMA

Atlas, lider rynku chemii budowlanej w Polsce, wyróżniony został w kategorii Remont i wykończenie domu (materiały budowlane). Aby otrzymać tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands, marka musiała przejść przez trzyetapowy Proces Certyfikacji. W pierwszym etapie, poza firmą Atlas, znalazło się około 2000 marek, które w poprzednich edycjach uzyskały najlepsze wyniki i zostały nominowane przez konsumentów.

Drugi etap obejmował przeprowadzone przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia badanie na próbie 15 tysięcy konsumentów. Trzeci etap, w którym udział wzięła Rada Marek Superbrands składająca się z ekspertów od komunikacji marek i marketingu, zakładał obrady dotyczące spójności i wyróżnialności marek. Metodologię wyłonienia laureatów, wspólnie z partnerem strategicznym CPC Brand Consultants, uzupełniono o dodatkowy czynnik – rekomendację konsumentów.

- Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez konsumentów. To z myślą o nich, od ponad 25 lat, dostarczamy najwyższej jakości produkty chemii budowlanej, które z całą pewnością są w każdym domu i placu budowy w Polsce. Certyfikaty nas nobilitują, a rekomendacje naszych klientów zmuszają do jeszcze cięższej pracy i dążenia do doskonałości, tak by zaufanie do marki Atlas z każdym dniem się umacniało – powiedział dr Henryk Siodmok, Prezes Zarządu firmy Atlas.

Firma Atlas, która z powodzeniem przeszła przez wszystkie etapy została wyróżniona certyfikatami Superbrands 2016/2017 i Created in Poland Superbrands 2016/2017.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA