Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Atlas

Na konferencji prasowej, która odbyła się 17 września br. w warszawskiej siedzibie PAP firma Atlas pochwaliła się swoim pierwszym rocznym Raportem Odpowiedzialności Społecznej Atlas 2012.

REKLAMA

Na konferencji prasowej, która odbyła się 17 września br. w warszawskiej siedzibie PAP firma Atlas pochwaliła się swoim pierwszym rocznym Raportem Odpowiedzialności Społecznej Atlas 2012. Raport został przygotowany zgodnie międzynarodowymi standardami raportowania pozafinansowego Global Reporting Initiative. Został tez zweryfikowany przez zewnętrznego audytora. Podczas spotkania z dziennikarzami Jacek Michalak, wiceprezes firmy, przedstawił Raport – prawie 100-stronicowe opracowanie, w którym firma zawarła informacje o swych działaniach społecznych oraz na rzecz środowiska. W dokumencie Atlas raportuje w sumie 31 wskaźników, wśród których znaleźć można te dotyczące kwestii ekonomicznych, środowiskowego wymiaru zrównoważonego rozwoju, pracy i zatrudnienia, praw człowieka, odpowiedzialności za produkt.

Raport Odpowiedzialności Społecznej Atlas 2012 to pierwszy tego typu dokument przygotowany przez Atlas, dlatego też nie tylko podsumowuje rok 2012, ale przywołuje również wydarzenia z dotychczasowej 22-letniej historii firmy. W raporcie znaleźć można także podstawowe informacje o wszystkich podmiotach tworzących Grupę Atlas.


(arr)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA