REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Atlas rozdaje bezpłatne poradniki dla glazurników

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 18 maj 2016 10:59
Atlas rozdaje bezpłatne poradniki dla glazurników
Dystrybucja książki jest bezpłatna. Będzie ją można pozyskać na szkoleniach organizowanych przez Atlasa dla wykonawców, a także w ramach Programu Fachowiec. Otrzymają ją także Certyfikowani Fachowcy Atlasa, uczestnicy konkursów wiedzy budowlanej organizowanych w gazecie „Atlas fachowca”. Fot. Atlas

Na rynku pojawiła się właśnie II edycja książki „Standardy prac glazurniczych”, która stanowi kompendium wiedzy na temat technologii prac wykończeniowych w budownictwie. Eksperci z firmy Atlas aktywnie uczestniczyli w pracach nad powstaniem tego poradnika.

REKLAMA

Poradnik „Standardy prac glazurniczych”, przygotowany pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy, dedykowany jest przede wszystkim wykonawcom prac budowlanych. Jednak projektanci, handlowcy oraz inwestorzy także znajdą w nim przydatne i ciekawe informacje.

Wiarygodne źródło wiedzy

Poradnik napisany został przez ekspertów branży budowlanej. Zawiera zbiór zasad dotyczących technologii prac wykończeniowych w budownictwie, ze szczególnym uwzględnieniem prac glazur­niczych.

To także niezbędne informacje dotyczące terminologii, stosowanych przepisów i norm budowlanych. Wybrane rozdziały poświęcone są narzędziom i urządzeniom budowlanym stosowanym przez glazurników, właściwościom i rodzajom płytek dostępnych na rynku czy zasadom bezpiecznej pracy na budowie.

– Cieszymy się, że nasze wydawnictwo doczekało się reedycji. To jedno z pierwszych w Polsce tak szerokich i kompleksowych opracowań dotyczących standardów prac glazurniczych. Naszą intencją było zebranie w jednym miejscu usystematyzowanych zasad wiedzy technicznej związanych z wykonywaniem prac okładzinowych, zrozumiałych dla wszystkich stron – zarówno producentów, fachowców, projektantów, jak i inwestorów. Stąd współpraca z Polskim Zrzeszeniem Płytkarzy, a także firmami partnerskimi – Ceramiką Paradyż, Raimondi oraz WIM” – powiedziała Anna Durajska z zespołu redakcyjnego Grupy Atlas.

Dlaczego warto sięgnąć do książki?

Ponieważ jest pomocna w codziennej pracy – ułatwia glazurnikom wykonanie prac zgodnie z najlepszymi praktykami i sztuką budowlaną. Systematyzuje i wzbogaca zdobytą wiedzę budowlaną – teoretyczną i praktyczną. Radzi, jak unikać błędów budowlanych podczas prac glazurniczych, a także zawiera opis prac wykonawczych krok po kroku oraz zalecane produkty.

Bezpłatna baza wiedzy

Dystrybucja książki jest bezpłatna. Będzie ją można pozyskać na szkoleniach organizowanych przez Atlasa dla wykonawców, a także w ramach Programu Fachowiec. Otrzymają ją także Certyfikowani Fachowcy Atlasa, uczestnicy konkursów wiedzy budowlanej organizowanych w gazecie „Atlas fachowca”, a także na profilu FB Atlasa, czy na portalu www.atlasfachowca.pl. Trafi również do szkół budowlanych objętych patronatem Atlasa. 

Osoby zainteresowane otrzymaniem poradnika prosimy o kontakt z redakcją Atlasa: redakcja@atlas.com.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • naleze do programu ,wykonuje te prace zwiazane z poradnikiem chcialbym cos wiecej sie dowiedziec i weryfikowac swoja prace z poradnikiem
    • andrzej.curzydlo@interia.pl, 2017-01-14 08:10:43
  • Jak zamówić PORADNIK PRAC GLAZURNICZYCH
    • ANDY, 2017-01-08 11:51:48

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA