Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Atlas sponsorem głównym Kamila Stocha

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 16 sty 2015 09:01
Atlas sponsorem głównym Kamila Stocha
Kamil Stoch skacze z Atlasem. / fot. Grupa Atlas
Atlas sponsorem głównym Kamila Stocha
Atlas sponsorem głównym Kamila Stocha

Grupa Atlas została sponsorem głównym Kamila Stocha. Podpisanie umowy odbyło się 15 stycznia w Wiśle.

REKLAMA

Podpisanie umowy sponsoringowej odbyło się podczas konferencji zorganizowanej w centrum prasowym przy skoczni „Malinka” w Wiśle, zaraz po kwalifikacjach w Pucharze Świata
w Skokach Narciarskich. Kontrakt obowiązuje od stycznia br. W ramach współpracy logo łódzkiej firmy znajdzie się na kasku Kamila Stocha i innych nakryciach głowy sportowca. To najbardziej prestiżowe miejsce reklamowe, którym dysponuje zawodnik skoków narciarskich, zarezerwowane dla głównego sponsora.

- Cieszę się, że to właśnie Atlas został moim sponsorem jako firma zaangażowana we wspieranie polskiego sportu – mówi Kamil Stoch. – Dodatkowo z Atlasem mamy kilka wspólnych cech: dążenie do doskonałości, pasja w działaniu i mistrzostwo w dziedzinach, które reprezentujemy. Jestem pewny, że przed nami kreatywna, budująca współpraca oparta o partnerskie relacje.

- Nasza firma od lat wspiera sportowców, doceniamy także w ogromnym stopniu sporty zimowe i bardzo cieszymy się, że mamy możliwość współpracy z jednym z najlepszych zawodników jakim jest Pan Kamil Stoch – tłumaczy Henryk Siodmok, Prezes Grupy Atlas. – Profesjonalizm Pana Kamila, jego sportowy duch, pasja i radość z uprawiania skoków narciarskich są godne podziwu. Te cechy są nam niezmiernie bliskie. W dodatku konkursy Pucharu Świata rozgrywane są w większości tam, gdzie są dostępne nasze produkty. A najważniejsze jest to, że wykonawcy Atlasa po prostu uwielbiają Pana Kamila i nie opuszczają żadnej transmisji skoków. Teraz będą mieli podwójny powód do świętowania – dodaje na koniec Henryk Siodmok.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA