REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Będzie druga edycja Aqua-Therm Warsaw

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 22 lut 2016 14:32
Będzie druga edycja Aqua-Therm Warsaw
fot. Aqua-Therm

W dniach od 16 do 18 listopada 2016 r. w warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Aqua-Therm Warsaw.

REKLAMA

Aqua-Therm jest kontynuacją światowych spotkań profesjonalistów branży HVAC, które zadebiutowały w Warszawie ubiegłej jesieni. Wydarzenie kierowane jest do instalatorów, architektów, deweloperów, inżynierów, specjalistów chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania, a także dystrybutorów.

Podczas trzech dni listopadowych spotkań, wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują nowości produktowe i technologiczne, a także nadchodzące trendy w zakresie: rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, saun i basenów, technologii grzewczo-chłodniczych; wewnętrznych instalacji sanitarnych.

Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aqua-Therm Warsaw zadebiutowały w Polsce w 2015.

Wydarzenie, odbywające się równolegle z Międzynarodowymi Targami Budowlanymi i Wnętrzarskimi Warsaw Build 2015, zgromadziło 100 wystawców z 11 państw, takich jak Włochy, Turcja, Chiny, Litwa, Polska czy Ukraina, oferujących najnowsze produkty, m.in. wodomierze, sauny, systemy irygacyjne, części hydrauliczne; piece grzewcze, kotły czy bojlery, a także komponenty do klimatyzacji i wentylacji.

Organizatorem Międzynarodowych Targów Aqua-Therm Warsaw jest Lentewenc Sp. z o.o., będąca częścią brytyjskiej ITE Group.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA