REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Besco i RynekLazienek.pl razem dla branży

  • Autor: AK
  • 15 cze 2016 12:05
Besco i RynekLazienek.pl razem dla branży

Polski producent wanien i brodzików, firma Besco, od lat współpracuje i wspiera rozwój branży łazienkowej w Polsce. Miło nam poinformować, że firma została Partnerem portalu RynekLazienek.pl.

REKLAMA

Polska firma Besco, producent wanien i brodzików, już od ponad 20 lat pracuje nad tym, by oferować swoim Klientom dokładnie takie produkty, jakich oczekują. Filozofia marki, od początku istnienia firmy opierała się głównie na potrzebach Klientów i ich zaspokajaniu. Produkty Besco łączą w sobie polskie wzornictwo na najwyższym poziomie, wysoką jakość materiałów od europejskich dostawców oraz atrakcyjną cenę. Producent nieustannie śledzi najnowsze trendy w aranżacji łazienek i na bieżąco wprowadza do oferty nowe modele wanien, brodzików, a teraz również kabin i drzwi prysznicowych.

Marka od lat także wspiera nas w działaniach na rzecz rozwoju branży łazienkowej w Polsce i rzetelnej i pogłębionej dyskusji o niej. Firma wielokrotnie towarzyszyła nam podczas Forum Branży Łazienkowej - jako Partner wydarzenia. Także na łamach portalu RynekLazienek.pl mieliśmy wielokrotnie okazję wspólnie działać, opowiadać o trendach i nowościach do łazienek. Cieszymy się że firma Besco postanowiła również oficjalnie wesprzeć nasz portal - zostając jego Partnerem. Za to serdecznie dziękujemy i jesteśmy pewni, że razem sprawimy, że dyskusje o świecie polskich i światowych łazienek będą jeszcze ciekawsze i inspirujące.

Czytaj także: Wanna wolnostojąca - must have modnej łazienki!
Wanna wolnostojąca – przez lata synonim luksusu dostępnego wyłącznie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o odpowiednio dużych zasobach finansowych – dziś w zasadzie niezbędny element każdej stylowej i modnej łazienki!

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA