REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Besco

Besco, producent wanien i brodzików, ogłasza konkurs na swoje nowe logo. Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje propozycje do 1 czerwca br. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 czerwca br.

REKLAMA

Konkurs ma charakter otwarty, organizatorzy zapraszają do udziału także studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych oraz profesjonalnych artystów-grafików, grafików i projektantów.  Każdy z Uczestników może zgłosić maksymalnie 3 prace. 

Chcielibyśmy, aby nowe logo było proste i nowoczesne. Powinno nawiązywać i pasować do branży sanitarnej. Niekoniecznie musi zawierać typową symbolikę sanitarną jak np. woda, chyba że jej interpretacja graficzna będzie oryginalna i wyróżni się z tego, co już funkcjonuje w branży i poza nią. Nowe logo powinno być czytelne, gdyż bardzo często będzie eksponowane w małych rozmiarach i z wykorzystaniem takich technik jak np. grawer, nadruk na produktach (syfon, wanna, brodzik). Projekt powinien być odpowiedni dla firmy, która ma aspiracje stałego rozwoju oraz wspierania i rozpowszechniania polskiego designu w Polsce i za granicą. Liczymy na to, iż nowa kreacja graficzna logo przyczyni się do wzmocnienia pozycji rynkowej firmy i uczyni nas rozpoznawalną marką, nie tylko w Polsce - podkreślają organizatorzy konkursu.

Dokładny regulamin i szczegółowe informacje o procedurze udziału w konkursie  tutaj oraz na stronie producenta.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem konkurs@besco.eu, albo numerem telefonu 606477673.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA