REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Besco partnerem portalu RynekLazienek.pl

 • Autor: Ryneklazienek.pl
 • 03 sie 2015 09:13
Besco partnerem portalu RynekLazienek.pl

Maciej Radwański, Sales & Marketing Executive w firmie Besco, wyjaśnia dlaczego producent wanien, brodzików i kabin prysznicowych został partnerem portalu RynekLazienek.pl.

REKLAMA
 • Maciej Radwański, Sales & Marketing Executive w firmie Besco.

  Maciej Radwański, PMD Piramida
  Maciej Radwański, PMD Piramida

  Od momentu premiery portalu Ryneklazienek.pl, w październiku ubiegłego roku, trzymaliśmy kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia. To niewątpliwie jedyny serwis w pełni dedykowany wszystkim firmom związanym z branżą sanitarną w Polsce, zarówno producentom, dystrybutorom, jak i punktom sprzedaży detalicznej.

  W jednym miejscu, niemalże w czasie rzeczywistym, umieszczane są profesjonalne relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, wywiady z ekspertami z różnych dziedzin związanych z łazienką, wszelkiego rodzaju raporty i analizy rynku, a także regularne przeglądy nowości produktowych.

  Mamy pełną świadomość tego, iż za starannie wybranymi, rzetelnymi informacjami, jakie można znaleźć w serwisie Ryneklazienek.pl, stoi zespół ludzi od lat związanych z branżą sanitarną. Tutaj nie ma miejsca dla przypadkowych osób, które potrafią dobrze pisać, to ludzie doskonale znający historie rozwoju większości marek i Producentów, śledzący najnowsze trendy w łazience i zmiany zachowań oraz preferencji Klientów. Stąd właśnie zaufanie, jakim darzymy portal i pewność, co do uzyskanych za jego pośrednictwem informacji, a także decyzja, by zostać jego Partnerem.

  W tym roku obchodzimy 20-lecie istnienia naszej firmy na rynku sanitarnym. To doskonały moment na to, by z jednej strony podsumować naszą dotychczasową działalność i osiągnięcia, a z drugiej, by w jasny sposób przekazać wizję i plany dalszego rozwoju firmy, opartego przede wszystkim na budowaniu marki Besco, będącej liderem w branży wyposażenia łazienek. Dziś to my chcemy wyznaczać nowe trendy we wzornictwie oraz aranżacji przestrzeni kąpielowej. Wierzymy, że nasze produkty udowadniają, że przyjęliśmy w tym zakresie dobry kierunek działań. Jesteśmy pewni, że marka Besco stanowi dla naszych Klientów synonim designu na najwyższym poziomie, bezpieczeństwa, pełnego komfortu oraz satysfakcji z długotrwałego użytkowania. W naszym nowym katalogu, który właśnie został wydany, Klienci mogą przekonać się o tym, że w kwestii doboru asortymentu, jaki im oferujemy nie uznajemy kompromisów.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA