Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Budowa hali magazynowej BIMs Plus / fot. Calbud

W Przecławiu (woj. zachodniopomorskie) powstaje właśnie nowa hala magazynowa firmy BIMSs Plus – dystrybutora produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej.

REKLAMA

W Przecławiu (woj. zachodniopomorskie) powstaje właśnie nowa hala magazynowa firmy BIMSs Plus – dystrybutora produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej. Do końca grudnia br. powinien powstać obiekt o powierzchni zabudowy ponad 4 tys. m2 z zapleczem biurowym, socjalnym i ekspozycyjnym. Pod inwestycję zagospodarowane zostaną nieruchomości o łącznej pow. ok. 3,2 ha.  Budowę prowadzi firma Calbud. 

W ramach inwestycji wykonano przebudowę skrzyżowania drogi krajowej nr 13 z drogą gminną wspomagającą, remont drogi gminnej wraz z budową jej odwodnienia, budowę hali magazynowej z budynkiem biurowym, dróg wewnętrznych i placów składowych, miejsc parkingowych, instalacji zewnętrznych (kanalizacja sanitarna i deszczowa, instalacja gazowa, sieć elektryczna).
(ak)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA