Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Salon BLU w Bydgoszczy. Fot. Refleks, BLU

Sieć salonów BLU powiększyła się o dwa nowe punkty - w Jarosławiu oraz Dębicy.

REKLAMA

Najnowszy salon sieć otworzyła 8 sierpnia. Nowy punkt sprzedaży uruchomiono w Jarosławiu, przy ul.  Tarnowskiego 20A. Kierownikiem salonu jest Łukasz Górski. W dni powszednie salon czynny jest od 8 do 17, a w soboty od 8 do 14.

Od 31 lipca zakupy w nowym salonie sieci mogą robić mieszkańcy Dębicy, który mieści się przy ul. Rzeszowskiej 143. Salonem kieruje Kamila Gaweł, a punkt czynny jest od 9.00 do 18.00 w dni powszednie oraz od 9 do 16 w soboty.

  • BLU chce mieć 40 salonów

    Adam Rożko, właściciel firmy Refleks

    Oceniam, iż działając na tak trudnym i konkurencyjnym rynku, rentowność uzyskamy niestety dzięki skali, to jest posiadając ok. 45-50 salonów. Rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny i coraz trudniej osiągnąć sukces. Przy budowaniu salonów i ekspozycji współpracujemy z dostawcami, starając się wspólnie wypracować najbardziej optymalny kierunek rozwoju. Trudem i wysiłkiem tworzymy ogólnopolską sieć profesjonalnych salonów łazienek, która do końca tego roku posiadać będzie 40 placówek detalicznych. Planujemy dalszy rozwój i do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani kooperacją w zakresie budowy tej sieci.
    Przeczytaj całą rozmowę z Adamem Rożko.

REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA