REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Branża po godzinach: Piłkarze Geberit Polska zostali wicemistrzami!

  • Autor: AK
  • 05 lip 2016 12:21
Branża po godzinach: Piłkarze Geberit Polska zostali wicemistrzami!
fot. Geberit

Na 9. Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Geberit, który odbył się w słoweńskim Ruse - polska ekipa zaprezentowała mocny skład, którego siłą były konsekwencja i zgranie. Drużyna stawiająca na grę zespołową była nie do pokonania dla rywali i szturmem dotarła, aż do finału rozgrywek.

REKLAMA

W skład drużyny weszli pracownicy fabryk w Kole oraz Włocławku: Tomasz Kowalski (K), Daniel Dorsz, Andrzej Gurlaga, Przemysław Koc, Bartosz Kotkowski, Damian Kotkowski, Arkadiusz Kowalski, Sławomir Kiciński, Łukasz Kujawa, Robert Lenart, Daniel Ławnicki, Przemysław Markiewicz, Michał Nowakowski, Mateusz Pączkowski, Artur Włodarczyk i Artur Wojnowski. W trakcie wszystkich meczów zespół wspierała medycznie Elżbieta Cybulska, a Jarosław Chruścielski motywował i zagrzewał do walki na pozycji trenera.

W drodze do finału drużyna Geberit Polska rozegrała 4 mecze, w trakcie, których ani razu nie zawiodła obrona, a dobrze przeprowadzane ataki budziły szacunek wśród innych zespołów. Baraże i półfinał zakończyły się wygranymi 2:0, 6:0, 3:0 i 4:0.

Nikt nie miał wątpliwości, że ten zespół zasłużył na finał, w którym przyszło mu się zmierzyć z faworytem całego turnieju. Drużyna stawiła czoła rywalowi i toczyła zacięty bój, w regulaminowym czasie gry nie padła żadna bramka. A losy o tytuł rozstrzygnęły rzuty karne, które zakończyły się wynikiem 3:2 dla przeciwników. Gra drużyny została doceniona, nie zabrakło także sukcesów indywidualnych. Dziewięć strzelonych bramek przez Tomasza Kowalskiego zaowocowało tytułem Króla Strzelców.

Już za dwa lata nasza drużyna będzie miała okazję do rewanżu oraz zawalczenia o tytuł mistrzów na 10. Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Geberit, i to na własnym podwórku. W 2018 roku organizatorem turnieju będzie Polska. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA