REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Branżowe jubileusze w roku 2017

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 21 gru 2017 11:13
Branżowe jubileusze w roku 2017
Uroczysta gala z okazji 200-lecia istnienia firmy Duravit. Fot. Duravit
Branżowe jubileusze w roku 2017
Branżowe jubileusze w roku 2017
Branżowe jubileusze w roku 2017
Branżowe jubileusze w roku 2017
Branżowe jubileusze w roku 2017
Branżowe jubileusze w roku 2017
Branżowe jubileusze w roku 2017
Branżowe jubileusze w roku 2017

Rok 2017 obfitował w wiele branżowych jubileuszy. Przypominamy niektóre z nich.

REKLAMA

Rok 2017 był istotnym rokiem w branży łazienkowej. Przypadły na niego targi ISH oraz jubileuszowa, 35. edycja targów Cersaie. Wiele znanych, globalnych marek obchodziło również swoje rocznice działalności. Przypominamy o niektórych z jubileuszy! 

35. edycja targów Cersaie

W tym roku odbyła się 35. edycja targów Cersaie - jednej z największych imprez branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek w Europie. Targi jeszcze na 4 miesiące przed imprezą były niemal wyprzedane, a podczas wydarzenia padł rekord frekwencji (111,604 zwiedzających, co stanowi ponad 4,7 proc. wzrost w stosunku do ubiegłorocznej edycji). Z okazji jubileuszu przygotowano 2 plakaty promocyjne. Zgodnie z ośmioletnią tradycją, plakat promujący targi został wyłoniony w konkursie Beautiful Ideas przeprowadzonym wśród studentów. W tym roku "ceramiczna" koncepcja nie jest jedynak jedyną. Profesjonalna agencja przygotowała grafikę "Water is trendy". Poprzez implementację dwóch, a nie jednego plakatu promocyjnego, organizatorzy chcieli podkreślić, że targi Cersaie to nie tylko płytki ceramiczne, ale też ogromny segment wyposażenia łazienek. 

200-lecie istnienia firmy Duravit

W roku 2017 swoje 200-lecie istnienia obchodziła firma Duravit. Imponujący okrągły jubileusz uczczono uroczystą galą, która odbyła się w Starej Operze, we Frankfurcie. Impreza odbyła się w lutym, w czasie trwających we Frankfurcie targów ISH, które stanowiły świetną okazję do zebrania w jednym miejscu tak wielu międzynarodowych gości. Na gali nie zabrakło projektantów, współpracujących z firmą. Wśród gości znaleźli się: Dieter Sieger oraz Philippe Starck. Zabawę uświetnił koncert piosenkarki Anastasi.

100-lecie działalności firmy Roca

Na rok 2017 przypadł również jubileusz 100-lecia działalności firmy Roca, która również postanowiła świętować okrągły jubileusz podczas targów ISH. Na ogromnym, 1000-metrowym stoisku Roca Mall, zbudowanym w koncepcji galerii handlowej, firma - oprócz sztandarowych nowoczesnych produktów - zaprezentowała również drugą odsłonę współpracy z marką modową Armani oraz remake swojego klasyka, kolekcji Carmen. Również w roku 2017 hiszpański gigant otworzył szóstą Roca Gallery na świecie - tym razem w Pekinie, w Chinach, w których z kolei marka jest obecna już od 35 lat. 

25-lecie działalności firmy Kludi w Polsce

25-lecie działalności w Polsce świętowała firma Kludi, która w 1998 roku stała się pierwszą zachodnią spółką z branży sanitarnej w kraju. Sukces rynkowy firmy zdecydował o budowie fabryki w Opolu. Ta inwestycja otworzyła drogę do dalszego szybkiego rozwoju firmy, szczególnie w zakresie obsługi rynków Europy Środkowo-Wschodniej. W roku 2016 polska spółka Kludi przejęła odpowiedzialność za rynki Europy Centralnej – Czechy i Słowację. A w marcu bieżącego roku stanowisko jej prezesa objął Sławomir Gołębiewski, związany z firmą od blisko 20 lat. Długoletni staż pracowników to cecha charakterystyczna polskiej spółki. Prawie 70% stanowią osoby pracujące w firmie 10 lat i dłużej. W tym roku, spośród kilkudziesięcioosobowej załogi, aż 12 pracowników mogło pochwalić się stażem minimum 20-letnim. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA