REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Budma 2018: kto z branży pojawi się na targach?

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 29 sty 2018 12:02
Budma 2018: kto z branży pojawi się na targach?
Do rozpoczęcia targów budowlanych postało już tylko 1 dzień. Budma 2018 odbędą się 30 stycznia I potrwają aż do 2 lutego br. Fot. Radosław Zieniewicz
Budma 2018: kto z branży pojawi się na targach?
Budma 2018: kto z branży pojawi się na targach?
Budma 2018: kto z branży pojawi się na targach?

Targi Budma, wśród ponad 80 targów i 400 kongresów odbywających się co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to jedna z największych imprez branży budowlanej w Polsce. W tegorocznej edycji wezmą udział firmy związane głównie z branżą budowlaną, co nie znaczy że nie pojawią się tam producenci związani z branżą łazienkową.

REKLAMA

Do rozpoczęcia targów budowlanych postało już tylko 1 dzień. Budma 2018 odbędą się 30 stycznia i potrwają aż do 2 lutego br. Wśród bogatej oferty produktowej materiałów, technologii i narzędzi znajdą się: największy salon dachów i stolarki w Polsce.

Dodatkowo zwiedzający wykonawcy będą mogli także odwiedzić Salon Podłóg i Parkietów oraz Salon Rusztowań i Szalunków. 

Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizatorzy targów Budma tradycyjnie zaprezentują także szeroki wachlarz wydarzeń dedykowanych 4 głównym grupom targowych gości: handlowcom, wykonawcom, architektom i projektantom, a także inwestorom. 

Ubiegłoroczne targi w liczbach

Edycja Budmy z 2017 r. wydarzenie przyciągnęło uwagę niemal 45 tys. osób. Najsilniej reprezentowaną grupą tegorocznych targów byli przedstawiciele sieci handlowych, którzy stanowili aż 44% ogólnej liczby osób uczestniczących w wydarzeniu. Silnie reprezentowana była również grupa wykonawców i fachowców, która stanowiła 35% ogólnej liczby osób. Z kolei architekci i projektanci stanowili 12%, a inwestorzy i deweloperzy 8% osób biorących udział w targach budowlanych.

Targi Budma 2017 były miejscem biznesowych spotkań dla przedstawicieli każdego z 16 województw. Mocny wzrost, aż o 5% w stosunku do edycji z 2016 r., zanotowało województwo śląskie, z kolei niemal 4% wzrost zanotowało województwo pomorskie. Do stolicy Wielkopolski wybrało się także 2% więcej mieszkańców woj. łódzkiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Branża łazienkowa na Budmie?

Szału nie ma. Ale też nie można było się spodziewać, że na targach poświęconych branży budowlanej hucznie pojawią się producenci związani z branżą łazienkową.

Na targach Budma 2018, odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firm działających w szeroko pojętej branży łazienkowej, szczególnie z zagranicy (Chin).

Na pewno, jak co roku możemy liczyć na firmę Franke (pawilon 4, stoisko: 25). Swój udział na targach Budma 2018 zapowiedziała też firma Oras, której produkty będziemy mogli zobaczyć na stoisku Finlandia SPOT (pawilon 3a, stoisko: 64). 

Ponadto swój udział w targach wezmą takie firmy jak: MARAX Import-Export z ofertą inteligentnych bidetów; Zakład Obróbki Kamienia Budowlanego Kazimierz Rogala; Mazur Andrzej Mazur.

Z zagranicznych firm (głównie Chin) będą: Decision (NINGBO); Ningbo Heming; TaiZhou Kang Yuan Sanitary; Wenzhou GRH Manufatcture; Xiamen Beyond Kitchen&Bath; Foshan Pinbo High Tech; Chaozhou ChaonGuxiang Hanyu Ceramics Factory.

Czytaj także: Budma 2018: produkty Oras na stoisku Finlandia SPOT


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA