REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Budma 2018: produkty Oras na stoisku Finlandia SPOT

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 29 sty 2018 08:05
Budma 2018: produkty Oras na stoisku Finlandia SPOT

Produkty producenta armatury będzie można zobaczyć na targach Budma w ramach stoiska Finlandia SPOT.

REKLAMA

Targi Budma organizowane przez MTP przyciągają co roku tysiące zwiedzających. Wśród wystawców będzie można spotkać producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, a także architektów, wykonawców oraz inwestorów. W tym roku nie zabraknie także marki Oras – producenta armatury sanitarnej, którego produkty będzie można zobaczyć na stoisku Finlandia SPOT.

Finlandia SPOT to projekt, który powstał we współpracy gminy Czerwonak z fińską gminą Ylivieska. W ramach tej inicjatywy zbudowano Finhome, czyli Dom Fiński. Obiekt znajdujący się pod Poznaniem, którego otwarcie odbyło się 6 grudnia 2017 roku, został umiejscowiony w pobliżu lasu, a do jego stworzenia wykorzystano materiały pochodzące z Finlandii.

Dlatego też fińska firma Oras – popularny w Skandynawii producent zaawansowanej armatury sanitarnej, którego polska siedziba mieści się w Oleśnie koło Opola, przekazał na potrzeby projektu swoje baterie. Z czasem ten klimatyczny budynek ma stać się miejscem spotkań biznesowych, edukacyjnych i kulturowych.

Czytaj także: 10% Polaków oszukuje podczas rekrutacji o pracę

Targi Budma to nie tylko stoiska, na których prezentowane są innowacyjne produkty, to również szereg wydarzeń towarzyszących. Warsztaty, konkursy, konferencje, debaty i seminaria, a także spotkania ze światowej sławy architektami – to tylko część z przewidzianych na ten czas atrakcji. Wszystko to sprawia, że Budma jest niezwykle interesująca nie tylko dla zwiedzających, ale także dla wystawiających się firm.

- Cieszymy się, że mamy szansę zaprezentować nasze produkty podczas tegorocznej edycji targów BUDMA i podzielić się naszą wiedzą z uczestnikami. To wydarzenie jest dla nas ważne także dlatego, że będzie można spotkać nas na stoisku Finlandia SPOT, którego inicjatywą było stworzenie Domu Fińskiego. W budynku tym wykorzystano nasze baterie – kuchenne, umywalkowe i natryskowe. Nie mogło nas tam przecież zabraknąć – w Finlandii Oras jest marką bardzo popularną, stanowi bowiem synonim słowa „bateria”. Podczas targów do dyspozycji odwiedzających będą nasi eksperci, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty produktowej i rozwiązań dedykowanych kuchniom i łazienkom – mówi Joanna Gręda, Kierownik ds. marketingu marki Oras.

Finlandia SPOT będzie dostępne dla zwiedzających w Pawilonie 3A, Stoisko: 64


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA