REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Castorama otworzyła swój pierwszy salon łazienek

  • Autor: Ryneklazienek.pl/AK/Propertynews.pl/Dlahandlu.pl
  • 01 kwi 2016 18:15
Castorama otworzyła swój pierwszy salon łazienek
Atrium Plejada

Bezpłatne porady projektantów wnętrz oraz możliwość zakupu wyposażenia łazienek - to czeka na klientów w Atrium Plejada w Bytomiu. Od kwietnia działa tam Salon Łazienek.

REKLAMA

Salon Łazienek w bytomskim Atrium Plejada to pierwsza tego typu inwestycja Castoramy w Polsce. Na 151 mkw (zlokalizowanych w pasażu centrum, pomiędzy salonem T-Mobile a pralnią Perfect Clean) klienci mają możliwość skorzystania z usług pomocnych przy remoncie czy szukaniu inspiracji w aranżacji tej przestrzeni. W salonie łazienek prezentowane będą ciekawe pomysły na urządzenie wnętrz (11 aranżacji), a w weekendy świadczone są usługi bezpłatnych porad projektantów,. Klienci mogą też przez cały czas skorzystać z pomocy ekspertów Castoramy Bytom.

Z naszych wieloletnich doświadczeń wiemy, że musimy naszych klientów inspirować oraz ułatwiać im wybory. Stworzony przez Castoramę Bytom salon będzie idealnym miejscem dla klienta, który oczekuje obsługi w bardzo miłej atmosferzemówi portalowi dlahandlu.pl Tomasz Izydorczyk, dyrektor Castorama Bytom.

Salon Łazienek Castoramy Bytom to nowatorski koncept, który z pewnością pozytywnie wyróżni naszą ofertę na tle lokalnej konkurencji i będzie stanowił o wyjątkowości tenant mix naszego centrummówi portalowi PropertyNews.pl Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Salon rozpocznie swoją działalność 2 kwietnia. W asortymencie znajdą się meble, instalacje oraz urządzenia sanitarne, a także wyposażenie i ceramika łazienkowa takich marek, jak Ceramika Tubądzin, Koło, Cersanit, Roca czy Ceramika Paradyż.

Castorama w marcu br. uruchomiła w centrum handlowym Nowy Rynek w Jeleniej Górze Strefę Inspiracji. Ma to być miejsce, gdzie specjaliści marki udzielą porad i pomogą klientom urządzać, budować czy remontować swoje domy.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA