REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ced'or został partnerem portalu RynekLazienek.pl

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 13 maj 2015 12:14
Ced'or został partnerem portalu RynekLazienek.pl

Znany i ceniony producent odwodnień liniowych został Partnerem największego i najważniejszego serwisu dla producentów i dystrybutorów branży wyposażenia łazienek w Polsce.

REKLAMA

Marka Ced'or została partnerem portalu RynekLazienek.pl. Jest to ceniona i jedna z najpopularniejszych marek odwodnień liniowych w Polsce, a jej jedynym przedstawicielem jest firma Prima od lat działająca na rynku sanitarno-instalacyjnym. Prima zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową artykułów do wyposażenia łazienki. Jej najbardziej rozpoznawalnym produktem są wysokiej jakości odpływy liniowe Ced'or. 

Nasza firma w swej działalności kieruje się przede wszystkim satysfakcją Klienta, dlatego produkty przez nas oferowane charakteryzują się wysoką jakością. Dążymy do tego, bo dostarczać naszym Klientom rozwiązania, które urzeczywistniają marzenia o łazience bardziej funkcjonalnej, nowoczesnej i ładniejszej. Portal RynekLazienek.pl jest miejscem, które skupia ludzi i firmy działająca na rzecz realizacji tych marzeń. Dlatego cieszymy się, że możemy razem wyznaczać trendy i pokazywać rozwiązania, które podnoszą poziom komfortu w najważniejszym pomieszczeniu w domu – mówi Maciej Bielecki, prezes i właściciel firmy Ced’or Polska.

Ced’or był jednym z prekursorów wprowadzania odwodnień liniowych w polskich łazienkach. Pierwszy produkt tej marki pojawił się już w 2007 roku i był wtedy absolutną nowością.

- Nie było wiadomo, jak klienci zareagują na taką innowację w łazience, czy rynek zaakceptuje takie rozwiązanie – wspomina Maciej Bielecki. - Na początku naszej działalności skupiliśmy się na promocji, reklamie i edukowaniu odbiorców. Dzisiaj nasz produkt jest już rozpoznawalny - po prostu minimalistyczna łazienka bez barier, musi być wyposażona w odpowiedni odpływ liniowy – podkreśla.

Przeczytaj cały wywiad z Maciejem Bieleckim.

Jedną z najciekawszych tegorocznych nowości w ofercie marki są odpływy z serii Fresh Line. To odwodnienia liniowe wyposażone w funkcję odświeżania korytka, którą osiągnięto dzięki zainstalowanym wymiennym kostkom dezynfekująco-odświeżającym. Całość wykonana jest z kwasoodpornej stali nierdzewnej. W skład zestawu wchodzą: koryto odprowadzające wodę, ozdobna maskownica, syfon, nóżki montażowe, mankiet uszczelniający, 5 szt. kostek odświeżających. Seria odpływów Fresh Line otrzymała wyróżnienie w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2014".

Dowiedz się więcej o odpływach FreshLine.

Marka Ced'or jest także jednym z nielicznych producentów oferujących nowoczesne i unikalne kompleksowe rozwiązania do instalacji odpływów w ścianie - produkt Wall to rozwiązanie pomyślane o łazienkach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe. Produkt otrzymał wyróżnienie w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2015".

Dowiedz się więcej o marce Ced'or na stronie http://www.liniowe-odplywy.pl/. 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA