Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż doceniona za działalność eksportową

  • Autor: Ryneklazienek.pl, ak
  • 03 lis 2015 10:00
Ceramika Paradyż doceniona za działalność eksportową
fot. Grupa Paradyż

Producent płytek ceramicznych został doceniony za stabilność w swojej aktywności eksportowej. Firmę po raz drugi w tym roku nagrodzono za działalność na rynkach zagranicznych.

REKLAMA

22 października, podczas gali „Klubu Eksportera Rzeczpospolitej” w Warszawie, nagrodzono firmy rozwijające się w dziedzinie eksportu. W gronie laureatów znalazła się także Ceramika Paradyż, która otrzymała wyróżnienie w kategorii stabilny eksporter. 

Głosowanie odbywało się w trzech kategoriach: stabilnego lidera eksportu, najbardziej dynamicznego wejścia na zagraniczny rynek oraz najbardziej innowacyjnego eksportera. Ceramika Paradyż otrzymała wyróżnienie w kategorii stabilnego lidera eksportu. Obok niej nagrody w tej kategorii otrzymały przedsiębiorstwa takie jak: PESA Bydgoszcz, Volkswagen Poznań, Amica Wronki, Drutex.

Wyróżnienie „Rzeczpospolitej” to już druga w tym roku nagroda z kategorii eksportu przyznana Ceramice Paradyż. 22 września br. firma otrzymała tytuł najlepszego eksportera woj. łódzkiego podczas I Międzynarodowego Forum Inwestorów i Eksporterów w Łodzi.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA