REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż i Purmo edukują klientów w Internecie

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 27 wrz 2017 14:05
Ceramika Paradyż i Purmo edukują klientów w Internecie

Ruszyła wspólna kampania Ceramiki Paradyż i marki Purmo pod hasłem „Eksperci od Ciepła”. W  ramach współpracy firmy udostępniły w sieci porady ekspertów, które w przystępny sposób przekazują wiedzę zarezerwowaną do tej pory wyłącznie dla fachowców.

REKLAMA

Po zakończonym niedawno konkursie #wStyluParadyż wykorzystującym moc influencer marketingu, przyszedł czas na kolejne działania w sieci. Nowa kampania ma dostarczyć klientom fachową wiedzę o systemach ogrzewania podłogowego oraz promować produkty o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła, do których jak potwierdziły badania, należą nowe kolekcje płytek ceramicznych marki Paradyż.

Przydatny content

Na specjalnie dedykowanej stronie internetowej kampanii www.eksperciodciepla.pl, klienci mogą znaleźć wiele praktycznych informacji związanych z ogrzewaniem podłogowym oraz poznać kolekcje płytek ceramicznych wyprodukowanych z myślą o zastosowaniu takiego rozwiązania. Porad udzielają eksperci Ceramiki Paradyż oraz marki Purmo. Pomimo wysokiego stopnia fachowości poruszanych zagadnień, z udostępnionej wiedzy będą mogli skorzystać zarówno profesjonaliści, jak i wszystkie zainteresowane osoby planujące remont lub budowę domu. Czytelna mapa strony doprowadzi użytkownika do informacji o parametrach technicznych poszczególnych produktów, listy salonów oraz polecanych instalatorów ogrzewania podłogowego.

E-benefity

W ramach kampanii będzie można pobrać elektroniczny voucher, uprawniający do 15% zniżki na płytki marki Paradyż oraz darmowy projekt ogrzewania podłogowego. Dodatkowym bonusem dla klienta jest możliwość przedłużenia gwarancji do 7 lat na zakupione płytki ceramiczne oraz możliwość skorzystania z elektronicznego katalogu z inspiracjami łazienkowymi. Wystarczy zarejestrować na  stronie zakup płytek.

Ogrzewanie podłogowe Purmo to nowoczesne rozwiązanie grzewcze, które zapewnia idealny dla człowieka rozkład temperatury, obniżające znacznie koszty ogrzewania domu czy mieszkania. Ceramika Paradyż jest wiodącym producentem płytek ceramicznych w Polsce. Wspólna kampania obu marek, która potrwa do połowy grudnia, prowadzona jest w najważniejszych kanałach on-line oraz w wybranych salonach sprzedaży w całej Polsce.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA