REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż nagrodzona za działalność na zagranicznych rynkach

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 30 wrz 2016 08:34
Ceramika Paradyż nagrodzona za działalność na zagranicznych rynkach
Od lewej - Marek Goliszewski Prezes BCC, Tomasz Służewski dyr. Sprzedaży Ceramiki Paradyż, Grażyna Magdziak przewodnicząca jury, Grzegorz Mickiewicz z Ministerstwa Rozwoju / fot. Ceramika Paradyż

28 września odbyła się uroczysta gala finałowa VIII edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Po raz kolejny w gronie laureatów znalazła się Ceramika Paradyż otrzymując nagrodę, tym razem w kategorii „Marka Europejska”.

REKLAMA

Wyróżnienie Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawane jest rodzimym przedsiębiorstwom przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno - Społecznego.

Celem konkursu jest uhonorowanie polskich przedsiębiorców, którzy dzięki wysokim standardom ekonomiczno – finansowym oraz dobrym praktykom biznesowym, osiągają sukcesy na rynkach międzynarodowych. Plebiscyt ma za zadanie również zacieśnić współpracę pomiędzy przedsiębiorcami i przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych.

W tegorocznej, VIII edycji konkursu, Ceramika Paradyż otrzymała nagrodę w kategorii „Marka Europejska”, która przyznawana jest firmom prowadzącym działalność biznesową bardzo dobrze znaną w Europie i kojarzoną nie tylko z Polską, ale z najlepszymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.

Ceramika Paradyż eksportuje swoje produkty do 40 krajów, z powodzeniem konkurując z największymi producentami płytek ceramicznych w Europie i na świecie. Od wielu lat uczestniczy w międzynarodowych wydarzeniach branżowych takich, jak Targi Ceramiki i Wyposażenia Wnętrz „Cersaie” w Bolonii, gdzie nieprzerwanie od 2001 roku (wtedy jako pierwszy producent z Polski), prezentuje swoje portfolio.

Osiągnięcia biznesowe, technologiczne oraz wzornicze firmy doceniane są licznymi nagrodami – m.in. Orłem Eksportu, Złotą Statuetka Lidera Polskiego Biznesu, Medalem Europejskim, międzynarodową nagrodą Red Dot Design Award.

W imieniu firmy, z rąk Grzegorza Mickiewicza przedstawiciela Ministerstwa Rozwoju, nagrodę odebrał Tomasz Służewski, Dyrektor Sprzedaży Krajowej Ceramiki Paradyż.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA