REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż wspólnie ze Studiem Dobrych Rozwiązań w cyklu spotkań w całej Polsce

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 12 marz 2018 15:28
Ceramika Paradyż wspólnie ze Studiem Dobrych Rozwiązań w cyklu spotkań w całej Polsce
Ceramika Paradyż, która pełni rolę partnera głównego cyklu SDR, poprowadzi prezentację o najnowszych trendach we wzornictwie. Fot. SDR

Projektanci wnętrz, architekci, producenci, inspirujące wykłady i prezentacje trendów. Już po raz kolejny wystartowało Studio Dobrych Rozwiązań, które odwiedzi aż 15 miast w całej Polsce. Ceramika Paradyż, która pełni rolę partnera głównego cyklu, poprowadzi prezentację o najnowszych trendach we wzornictwie.

REKLAMA

Projekt Studio Dobrych Rozwiązań to świetna okazja, by kompleksowo wzbogacić wiedzę
o wnętrzach. Z jednej strony wybitni architekci i projektanci dokonują przeglądu najciekawszych projektów ostatnich lat oraz przewidują trendy na najbliższe sezony.

Poznaj najnowsze trendy

Z drugiej strony liczne grono producentów materiałów wykończeniowych to gwarancja uzyskania specjalistycznej wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i technologicznych.

Przykładem takiego projektu jest narzędzie do projektowania BIM, od początku roku aktywnie wspierane przez Ceramikę Paradyż, która na bieżąco śledzi branżowe trendy. 

 - Ceramika Paradyż dużo miejsca poświęca inspirowaniu Klientów i partnerów branżowych – architektów i projektantów. Wiemy, jak ważne jest, aby przedstawić produkt nie jako pojedynczy element, ale jako pomysł, który pozwoli wyobrazić sobie jego przyszłe zastosowanie i funkcjonalność danego rozwiązania. Projekt Studio Dobrych Rozwiązań to doskonała okazja, aby w gronie osób związanych z projektowaniem wnętrz przedstawić najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w branży ceramicznej – mówi Piotr Stępniak z Ceramiki Paradyż.

Spotkajmy się na SDR

Kolejne spotkania w ramach Studia Dobrych Rozwiązań odbędą się m.in. w Olsztynie (14 marca), Szczecinie (25 kwietnia), Wrocławiu (9 maja), Lublinie (23 maja), Trójmieście (19 czerwca), Katowicach (12 września), Koszalinie (10 października), Krakowie (24 października) i Radomiu (7 listopada).

Czytaj także: SDR w Olsztynie. Ruszamy już 14 marca!

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA