REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż z Diamentem Polskiej Innowacyjności

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 30 lis 2017 12:02
Ceramika Paradyż z Diamentem Polskiej Innowacyjności
Ceramika Paradyż uhonorowana Diamentem Polskiej Innowacyjności.
Ceramika Paradyż z Diamentem Polskiej Innowacyjności
Ceramika Paradyż z Diamentem Polskiej Innowacyjności

Już po raz siódmy wręczone zostały nagrody dla Laureatów Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki. Decyzją Rady Programowej Ceramika Paradyż otrzymała tytuł Diament Polskiej Innowacyjności 2017.

REKLAMA

Diament Polskiej Innowacyjności jest przyznawany firmom, które wprowadzają do swojej działalności unikatowe rozwiązania technologiczne. Ma za zadanie promować organizacje, których produkty i usługi wyróżniają się jakością i innowacyjnością. Pod uwagę bierze się również realne korzyści dla klientów, partnerów biznesowych i środowiska naturalnego wypływające z wprowadzanych rozwiązań.

Uroczysta Gala podsumowująca program odbyła się  24 listopada w Sangate Hotel Airport w Warszawie. Statuetkę z rąk Janusza Piechocińskiego, Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja oraz Olgi Werbeniec, Prezes Ogólnopolskiego Cechu Rzemieślników Artystów odebrał Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

– Nasze działania w obszarze innowacji obejmują nie tylko inwestycje w nowe technologie, pozwalające na bardziej wydajną, ekologiczną i zaawansowaną technicznie produkcję, ale także dotyczą innowacji w obrębie samych produktów, ich wzornictwa oraz jakości - mówi Tomasz Popielawski. 

Organizatorami plebiscytu są Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz EUROPA 2000 CONSULTING Sp. z o.o. Patronat honorowy objęli Marszałek Województwa Lubuskiego, Świętokrzyskiego, Wielkopolskiego, Dolnośląskiego i Małopolskiego.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA