Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż z Medalem Europejskim za kolekcję Scratch

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 13 cze 2017 13:15
Ceramika Paradyż z Medalem Europejskim za kolekcję Scratch
Nagrodzona Medalem Europejskim 2017 kolekcja Scratch. Fot. Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż została wyróżniona Medalem Europejskim za kolekcję płytek gresowych Scratch.

REKLAMA

Nagrodę, którą otrzymują produkty spełniające najwyższe standardy unijne odebrała Współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu dr Anna Tępińska-Marcinek.

Uroczysty finał XXVIII edycji Medalu Europejskiego odbył się 7 czerwca br. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Przedsięwzięcie organizuje co roku Business Centre Club wraz z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym. Jego celem jest promocja polskich produktów i usług, które odpowiadają europejskim normom prawnym i zachodnim standardom biznesowym. Zdaniem komisji, te warunki spełnia właśnie kolekcja Scratch Ceramiki Paradyż.

- Od początku istnienia naszej firmy dbamy o jakość naszych produktów. Taki podejście pozwoliło nam zbudować zaufanie wielu klientów. Dzięki nim Ceramika Paradyż może nieustannie się rozwijać i inwestować w nowe technologie - mówi Prezes Anna Tępińska-Marcinek. – Medal Europejski to dla nas potwierdzenie, że kierunek, który obraliśmy przed laty, jest tym właściwym.

Swoją chłodną kolorystyką i strukturą betonu, kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów wnętrzarskich – inspiracji naturą i surowymi materiałami oraz przyciąga wzrok dużym formatem. Można zastosować ją w dowolnym pomieszczeniu. Pozwala na to aż pięć wersji kolorystycznych płytek podłogowych w dwóch rozmiarach (75x75 i 24,7x75 cm), które można łączyć z dekoracjami w geometryczne wzory (heksagony).


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA