REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 wrz 2017 14:42
Ceramika Paradyż z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki
Tomasz Służewski, Dyrektor Sprzedaży Krajowej w Ceramice Paradyż, odebrał nagrodę w kategorii Najwyższa Jakość. Fot. Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż już po raz czwarty zdobyła prestiżowy tytuł  Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Najwyższa Jakość.

REKLAMA

Business Centre Club po raz kolejny przyznało nagrody Ambasadora Polskiej Gospodarki. W IX edycji konkursu Ceramika Paradyż otrzymała tytuł w kategorii Najwyższa Jakość, który przyznawany jest firmom wyróżniających się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym. 

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest ogólnopolskim, niekomercyjnym przedsięwzięciem prowadzonym przez największą w Polsce organizację indywidualnych pracodawców Business Centre Club. Jego zadaniem jest wyróżnienie oraz promocja firm osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych.

Wspiera także dobry wizerunek przedsiębiorcy oraz buduje kapitał zaufania wobec Polski i Polaków. Nagroda Ambasador Polskiej Gospodarki przyznawana jest w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych.

Ceramika Paradyż już po raz czwarty zdobyła prestiżowy tytuł. Nagrody wręczono w poniedziałek, 25 września podczas uroczystej gali w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club w Warszawie. W imieniu zarządu wyróżnienie z rąk Marka Magierowskiego, Wiceministra Spraw Zagranicznych oraz Prezesa BCC Marka Goliszewskiego odebrał Tomasz Służewski, Dyrektor Sprzedaży Krajowej Ceramiki Paradyż.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA