REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż zagra z WOŚP

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 10 sty 2018 10:58
Ceramika Paradyż zagra z WOŚP
Ceramika Paradyż przeznaczyła na aukcję płytki ceramiczne z limitowanej kolekcji z nadrukiem loga finały WOŚP. Fot. Ceramika Paradyż
Ceramika Paradyż zagra z WOŚP
Ceramika Paradyż zagra z WOŚP

To nie pierwszy raz kiedy polski producent włącza się w akcję. W tym roku firma przekazała na licytację płytki ceramiczne z grafiką tegorocznego finału WOŚP.

REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę 14 stycznia, odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny w akcję włączyła się Ceramika Paradyż, która przekazała na aukcje wyjątkowe okolicznościowe płytki ceramiczne z grafiką tegorocznego finału.

Ceramika Paradyż wspiera Orkiestrę od lat. Na zbiórkę prowadzoną w tym roku pod hasłem "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków", firma przygotowała limitowaną serię 15 okolicznościowych płytek ceramicznych z grafiką finału oraz logotypem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda z nich oprawiona została w passe-partout i posiada własnoręczny podpis Jurka Owsiaka. Płytki okolicznościowe w formacie 25x40 cm wyprodukowano w technologii 3-krotnego wypału. Dla uzyskania wyjątkowego efektu wizualnego, powierzchnię pokryto specjalną granilią transparentną oraz użyto past sitodrukowych.

Płytki przygotowane przez Ceramikę Paradyż specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można licytować w serwisie Allegro oraz w 12 sztabach: w Warszawie, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim, Opocznie, Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie, Gdyni, Wrocławiu, Krakowie, Opolu, Poznaniu i Szczecinie. Celem tegorocznej zbiórki jest pozyskanie wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych i wyrównanie szans w leczeniu noworodków. 

Jedną z płytek można licytować pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/plytka-paradyz-26-final-nr-1-i5842474

 

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA