REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 12 sty 2017 09:17
Ceramika Paradyż zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Okolicznościowa płytka od Ceramki Paradyż / fot. Ceramika Paradyż
Ceramika Paradyż zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę 15 stycznia, odbył się Jubileuszowy 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się podpisane przez Jurka Owsiaka okolicznościowe płytki ceramiczne z grafiką tegorocznego finału.

REKLAMA

Tradycyjnie już Ceramika Paradyż wspiera działania Orkiestry. W tym roku firma przygotowała limitowaną serię 10 wyjątkowych płytek ceramicznych z jubileuszową grafiką finału oraz logotypem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Każda z nich została opatrzona własnoręcznym podpisem Jurka Owsiaka. Płytki okolicznościowe w formacie 25x40 cm wyprodukowano w technologii 3-krotnego wypału. Dla uzyskania wyjątkowego efektu wizualnego, powierzchnię pokryto specjalną granilią transparentną oraz użyto past sitodrukowych.

Unikalne można było  licytować w serwisie Allegro oraz w ośmiu sztabach: w Warszawie, Tomaszowie Mazowieckim, Opocznie, Łodzi, Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim, Wrocławiu oraz w Gdyni. WOŚP zagra w tym roku po raz 25. Podobnie jak w poprzednich latach, fundacja gromadzi pieniądze, żeby pomóc ratować życie i zdrowie dzieci oraz zapewnić godną opiekę medyczną seniorom. Ceramika Paradyż, która wspiera wiele akcji charytatywnych o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim, już od wielu lat aktywnie wspiera działania największej Orkiestry w Polsce.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA