REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż zdradza jak powstają płytki ceramiczne

  • Autor: Ryneklazienek.pl/AK
  • 17 maj 2016 11:58
Ceramika Paradyż zdradza jak powstają płytki ceramiczne

Sensy ukryte w płytkach ceramicznych? Przedstawiciele Ceramiki Paradyż podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie pokazali jak wiele czynników i inspiracji wpływa na powstawanie kolekcji, które potem zdobią ściany łazienek.

REKLAMA

Anna Zalas i Katarzyna Pardiak-Borowska z Ceramiki Paradyż zabrały nas w "Sensowną podróż" po ofercie tej marki - pokazując proces tworzenia, kreacji i inspiracji jakie wpływają na wzory jakie potem producent oferuje klientom. Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć i poznać proces koncepcyjny stojący za budowaniem portfolio marki. Dowiedzieliśmy się nie tylko co inspiruje twórców wzorów, ale też - jak współczesne materiały okładzinowe  – w tym nowe kolekcje płytek wielkoformatowych 75x75 cm od Ceramiki Paradyż - mogą wpływać na nasz nastrój i samopoczucie w domu.

Ceramika Paradyż była Partnerem Głównym wydarzenia Studio Dobrych Rozwiązań, które odbyło się 17 maja w Lublinie. Była to doskonała okazja, by porozmawiać o najnowszych trendach w projektowaniu łazienek i kuchni - oraz o najświeższych trendach jakie objawiły się na targach w Mediolanie.

Więcej na www.dobrzemieszkaj.pl/sdr.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA